Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek hogy legyen, ha...

Szerintetek hogy legyen, ha elutazok?

Figyelt kérdés
Holnap elutazok egy hétre. Nekem van a garnélás akváriumban az egyke guppi ivadékom. Nagynéném fogja etetni a halakat, kérdésem, hogy hogy etesse meg a kicsit, ha még én se tudom, mert ugye még félénk, elúszkál mindig, nem veszi észre a kaját. Kibírja így egy hétig? Mert én nem hiszem. Növendéktápom van, de még nagy a szemcséje neki, ha ketté morzsolom akkor jó.
2011. márc. 5. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, van jávai mohád, azon talál algát magának. Ha egy 11 literesben túletet a nagynénéd, akkor vége mindennek. Ha nagyon megbízol benne, akkor morzsolj össze tápot és tegyél papírokra kis adagokat, amit csak be kell önteni. Tényleg csak néhány porszemnyit. Ha a hal nem eszi meg, a garélák úgyis megfogják.
2011. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, van jávai. De megmostam. Olvastam, hogy néha meglehet mosni lassan folyó víz alatt, mert beleakadnak dolgok. Nekem tele volt kis kaviccsal, elszáradt növényi résszel stb.

Oké, akkor morzsolok. A nagy akváriumi halaknak is adagokat raktam ki.

2011. márc. 5. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg lehet mosni, de azért úgyis marad rajta egy kis alga, ne aggódj.
2011. márc. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!