Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meggyógyulhatnak a (kongói...

Meggyógyulhatnak a (kongói hátonúszó) harcsáim?

Figyelt kérdés
Az újonnan telepített gömbmollyk megfertőzték Őket darakórral. Parakillt tettem külön akváriumba, de mégsem múlnak a pöttyök. 2.napja, hogy lecserélem a vizet, és nem, hogy gyógyulnának szegények, hanem mintha egyikük a külső bőrét is levedlené. Végképp veszve van minden, vagy csupán a beteg rész válik le az állatról?
2011. márc. 7. 13:03
 1/4 gfero ***** válasza:
hány napja kezeled mert 2 nap után még nem szokott látszani rajta a gyógyulás jele ez kb a 4-dik naptól szokott látszani azért szokott a kezelés 6-7 napig tartani a 3-dik nap után 50%-os vízcserével és megint beletéve az ajánlott gyógyszer adagot .mekkora az akvárium,milyen halak vannak benne és hány darab ,hány fokos a víz?
2011. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A harcsák általában szívósak, a kongói is az. Van esély a gyógyulásra, csak tartsd be az adagolást, utasításokat.
2011. márc. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket, de már késő. Elpusztult egy molly kivételével minden halam. Csek ez a két féle (molly és harcsa) volt, és mikor az egyik molly betegnek látszott, kivettem, sós vízbe tettem, másnapra mintha 'kutya baja' lett volna, ment vissza a többihez. Valósz. itt rontottam el. Hiába adtam már utána fertőtlenítőszert, a kórokozó úgy látszik, erősebb volt. A harcsák nagyon a szívemhez nőttek, most voltak 5 évesek. :((
2011. márc. 7. 18:11
 4/4 anonim ***** válasza:
részvétem :(((
2011. márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!