Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak a terhes guppimmal?

Mit csináljak a terhes guppimmal?

Figyelt kérdés

Amerikában vagyok és 12 órakkor (nektek az 6 óra) megvettem magamnak az első két guppimat egy himet és egy nöstényt.Semmi baj nem volt velük addig,amíg ésszrevettem hogy a nöstény hasa nagyobb a szokásossnál.Azt gondoltam hogy nem fog rögtön szülni ezért majd holnap elmegyek és veszek egy kissebb akváriumot.De nagy baj van.Most hogy odanéztem láttam,hogy valami nincs rendjén.A nöstény gyorsan vette a levegőt,megállt egyhelybe,és a him pedig

elkezdett a nösténynél körözni(pedig csak ketten vannak xd)

Mit csináljak?

Elég messze van innen a bolt és mire visszaérnék,már felfalná a kis guppikat a nöstény.

Mit csináljak most?

Gyorsan írjátok meg léccives!


2011. márc. 7. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
befőttes üveg, pohár, kancsó, lábas?
2011. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi az elsőnek.

Gyorsan azért írjatok még!

Mit csináljak az után mielőtt megszülettek?

2011. márc. 7. 22:21
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
befőttes üveg, pohár, kancsó, lábas, köcsög?
2011. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha megszülettek vedd ki az anyát, mert megeszi a kicsiket!
2011. márc. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Vagy vedd ki a kicsiket, mert megeszi az anyjuk.
2011. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért az anyát könnyebb kivenni nem? :D
2011. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kicsiket sem nehéz!

És egy frissen szült hölgyet nem szabad háborgatni, nem?

2011. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 7. 23:23
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Álljunk már meg...

Egyrészt, ha most vetted a halakat, akkor ne cseszegesd őket, ne nyúlj se a nőstényhez, se az akváriumba. Ez az ellés valószínűleg koraszülés lesz az utazással járó stressz miatt, a halak valószínűleg fejletlenek lesznek. Ha mégis egészségesek, akkor egy normálisan telepített akváriumban el tudnak bújni. Mi értelme van kivenni őket egy rohadt befőttesüvegbe, mikor se szűrő, se fűtő, se semmi nincs hozzá? Hogy abban dögöljenek meg? 1 hónap múlva születik újra 30 kishal, nem hiszem, hogy az összesre szükséged van. Hagyd csak békén őket, majd legközelebb, ha már felkészültél, nevelhetsz kicsiket.

2011. márc. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!