Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szürke cementből mini kincsesl...

Szürke cementből mini kincsesládát és hableányt lehetne csinálni akváriumba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 07:35
 1/9 A kérdező kommentje:

Vagy hableányt inkább fehérből.

Vagy miből lehetne?

2011. márc. 9. 07:36
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi értelme nem lenne,mert akkor giccses lenne az egész. És most nem bántani akarlak...


Ha mindenképpen át akarod rendezni az akváriumot akkor nézz ezen az oldalon szét, lehet jobb ötleted is támad majd, mint a hableányos:

[link]

2011. márc. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De jó, poén ez a vízesés homokesés, meg előtte a fás se rossz.
2011. márc. 9. 11:22
 4/9 anonim ***** válasza:

Na látod :)


Az uszadékfákat meg bármelyik tóból be lehet szerezni :) "ingyéééé" csak rendesen le kell pucolni és fertőtleníteni (forró vízzel)... :))) (ha többre vagy kíváncsi akkor akvarista.hu :)


Vagy google-be írd be: hungarian aquascaping :)))

2011. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rákerestem.

Ez milyen durva, mint egy igazi erdő

[link]

2011. márc. 9. 12:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsi a kifejezésért, de ettől akkor tuti összesz@rod magad :))))) (persze jó értelemben)


Víz alatti vízesés:

[link]


videón:

http://www.youtube.com/watch?v=GdomBs94wU4&feature=related

2011. márc. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt kipróbálnám, hogy tényleg működik e, persze látom, de akkor is.
2011. márc. 9. 12:45
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem csincsilla homok jó hozzá, az elég apró szemű :)
2011. márc. 9. 12:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Sajnos a csincsilla homok nem jó. Ez egyszerű kvarchomok, amit a halas boltokban 100 ft-okért meg lehet venni (ne hagyd hogy madárhomokot sózzanak rád!) Sőt még a színét is megválaszthatod. A csincsillahomok sötétszürke, míg kvarchomok lehet fehér is! :)


Amúgy működik a dolog mert régebben egy magyar srác is kísérletezett a dologgal :)


Jaj elfelejtettem az előzőkhöz hozzácsapni, hogy ha nagyon érdekel a téma akkor van még egy oldal: akvakertesz.hu, ahol sok hasznos infót tudsz begyűjteni és ahol még több képet tudsz megnézni :)

2011. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!