Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 3 díszmárnához vehetek aranyha...

3 díszmárnához vehetek aranyhalat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Elvileg mindkettő Ázsiai, és 24 fokon végülis bírnák, de

nyáron az aranyhal lehet majd hőgutát kap 30 fokban, viszont a márna meg nem bírja a hideget.


Aztán lehet, hogy a márna megcsipkedi az aranyhal uszonyát, ezt nem tudom. Ilyen díszmárnát sosem tartottam, nem tudom mennyire csipkelődős.

2011. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Platypus ***** válasza:
Először is több tucat díszmárna létezik. Némelyik olyan szinten csipkelődős, hogy az aranyhal úszói salátaként végeznék. Némelyik pedig békés. Viszont mindegyik trópusi, az aranyhal meg hidegvízi. Akármilyen hőmérsékleted van, valamelyiknek rossz lesz. Továbbá aranyhalat 100 liter alatt nem szabad tartani.
2011. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gfero ***** válasza:
100%
elvileg rózsás díszmárnával lehetne bár egy kicsit csipkelődősek és rajhalak de szerintem ellenének tehát min 6 márna kellene.22 fokon lenne az ideális.és min 150 liter kel nekik.csak nyáron lennél gondba 25 fok felett.
2011. márc. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!!!!sokat segítettetek!
2011. márc. 9. 13:22
 5/7 todorervin válasza:
Attol fugg mijenek a marnak.Nekem votl rozsas diszmarnam es az aranyhalamat szinte halalra csipdestek.El kellett ajadnekozzam a marnat.Szerintem ne vegyel!!
2011. márc. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a rózsás díszmárnákat guppikal tartottam és jól elvoltak nem csípték egymást biztos ezek is egyedfüggők.
2011. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gfero ***** válasza:
szerintem inkább társítsd őket szumátrai díszmárnákkal vagyis a rózsás díszmárnát jobb és szebb is lenne.
2011. márc. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!