Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a vélemények erről az...

Mi a vélemények erről az akváriumról? Nagyon ronda?

Figyelt kérdés

Átrendezésre került az akváriumom és kiváncsi vagyok a véleményetekre. Tudom növény kell még bele sok, de csak szép lassan:)Anubiasokat szeretnék még majd bele tenni, de most sajnos nincs több anyagi keretem növényekre....:(

[link]

[link]

[link]


2011. márc. 10. 13:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, nekem tetszik! :) Csak így tovább, még jó lenne bele növény, de így is jól néz már ki. Örülök, hogy nem giccses dolgokkal díszítetted, hanem fákkal és kövekkel. :) Csak a betták élnek benne? Hány literes?
2011. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
szerintem gyönyörű:)
2011. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ronda, nekem kifejezetten tetszik. Jópofa a domb a jobb oldalon. Persze, növény még kell, nézegesd az akvarista.hu-t, gyakran hirdetnek ingyen is. Nekem is így jött össze rengeteg, szépen lassan.

A microsorium (lándzsás vízipáfrány) innen nem látszik jól, de ne ültesd el, azt is csak kötözd rá valamire, különben elpusztul!

Halakat tervezél még a betta mellé? Hány literes az akvi?

2011. márc. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm:)Nekem nem tetszenek a törött hajók, meg kastélyok...stb ezért nem is raktam bele:)

126l-es, egyenlőre még csak egy betta, 4 foltos páncélos harcsa és egy anci lakja. Parázslazacot szeretnék bele egy csapattal meg soksoksok növényt:)

2011. márc. 10. 13:19
 5/20 anonim ***** válasza:
az akvárium szép... de a fotókat fényképezővel kéne csinálni... annyira gagyik ezek a mobillal készült képek
2011. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nincs beültetve a vizipáfrányom, kövek közé raktam csak:)
2011. márc. 10. 13:22
 7/20 A kérdező kommentje:
Tudom fényképezőgéppel kellett volna készítenem a képeket,de szervizben van mert valami elromlott rajta:(Igy maradt a telefon
2011. márc. 10. 13:23
 8/20 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:20


Te mit kötsz bele a képekbe? Szerintem egyáltalán nem rossz minőségűek, azokhoz képest főleg, akik még a makro funkciót se ismerik a fényképezőgépükön vagy telefonjukon...


Örülök neki, hogy nem szereted te sem a gicces várakat és a hajóroncsokat meg koponyákat. :) Remélem lassan kimennek a divatból a színes aljzatokkal együtt (kék, rózsaszín stb...)

Volt itt múltkor egy kérdés, hogy miből tud hableányt meg ilyeneket csinálni házilag az akváriumba...hát attól rosszul voltam. :D még jó, hogy lebeszélték róla a kérdezőt.

Fogadd meg Murr tanácsát és nézz szét akvarista.hu-n, nagyon olcsón vagy ingyen hozzá lehet jutni jó cuccokhoz, sőt szép halakhoz is. :)

2011. márc. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :D
2011. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép! A betta is szép, nekem dettó ugyanilyenem van :))
2011. márc. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!