Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tisztitsam a jávai...

Hogyan tisztitsam a jávai mohámat?

Figyelt kérdés
Minded szmötyit összeszed,a porszivozás nem vált be.
2011. márc. 10. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiveszed, csap alatt megmosod, visszateszed :)
2011. márc. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez jó kérdés, erre én is kíváncsi voltam.

Bocsi a pofátlanságért, de Murrtól kérdeznék valamit:

vettem egy csomó jávai mohát, egy adagot damillal rögzítettem a vasfáhot, egy adagot a vasfa alá bedugdostam, egy adagot pedig a palarendszer közé. De már alig van mohám, a rögzítésből is "kijöttek" a szűrő magába szívja őket, vagyis nem magába, hanem a tartójánál, a tappancsos részen vannak. De nem mind, a többi nem tudom hova lett, már alig van:S

2011. márc. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aha, hát az érdekes, hogy alig maradt, de ha a vasfa alá teszed ott elrothad. Csak a vasfára damillal jó sűrűn rátekerni, az életbe nem jön le. Biztos lazán tekerted :)

Aztán olyan helyre rakd, hogy némi fény is érje. Bár ha lennének garnéláid, akkor nem lenne koszos a moha, mert azok letisztogatják, erre jók a garnélák, de erre nagyon :)

2011. márc. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
de ők úgy tudom elég gyorsan szaporodnak
2011. márc. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, ezt így nem tudom. Ha nem érzi jól magát, nem elképzelhetetlen, hogy darabokra hullik, én mondjuk úszó májmohával jártam így. Kötözd oda jobban és csak világosabb helyekre telepítsd. És védd az erős áramlástól.
2011. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!