Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van 3 lány xifóm és 2 fiú...

Van 3 lány xifóm és 2 fiú xifo. Kb 2-3 napja vannak meg, de még nem láttam őket "párzani" . Miért nem foglalkoznak a lány xifokkal?

Figyelt kérdés
Vettem fiu guppit is, és ö már amikor betettem rá fél órára már kergette a nöstényeket.
2011. márc. 11. 11:57
 1/5 anonim válasza:
100%
Jobb lett volna 3lany es egy xifo fiu,igy a fiuk inkabb versengeni fognak egymassal es nem foglalkoznak anyira a nostennyel.
2011. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Talán még nem ivarérettek. Remélem 150 literes akiban vannak, ha nem, akkor az egyik hím xiphodnak annyi, amint beindulnak a hormonok.
2011. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért van most 2 fiú xifó mert amikor megvettem, nem tudtam eldönte h fiu-e vagy lány.

Van neki gonopódiuma.De általában a hím xifóknak ilyen a farka vége : [link]


És ennek nem olyan, csak egy kicsi van neki. És vettem egy ugyan ilyet mint ami a képen van.ÉS ez biztos h hím.

2011. márc. 11. 15:05
 4/5 A kérdező kommentje:

És ugyan akkora az a xifo amiröl nem tudom eldönteni h hím-e vagy nem, mint ami a képen van.


De én arra tippelek h hím.

2011. márc. 11. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet h túl fiatal... szerintem pár hét még kell nekik h ismerkedjenek :)
2014. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!