Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megmutatod milyen akváriumod van?

Megmutatod milyen akváriumod van?

Figyelt kérdés
2011. márc. 13. 17:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Chilike, nem is tudtam, hogy még jársz ide, öröm nézni az akváriumaidat :)


Kérdező: Igen, a gertrudeák szeme olyan, mint a neonhal háta, csillog, ha úgy esik rá a fény, gyönyörűek.

Na meg ha a pasik villognak a csajok előtt kifeszített, pöttyös úszókkal, az is leírhatatlan. Fényképezni viszont szinte lehetetlen, olyan gyorsak. Öröm tartani őket.

2011. márc. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
42%
szaros Ákos az tuti nem a tiéd...
2011. márc. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Köszönöm Murr! Nekem is nagyon bejön az új felállásod,mutatósak ezek az "apróságok":D

Járok-járok,3éve tart a "függőség"gyakorin,bár mostanság inkább csak olvasgatok itt,azon túl pedig akvaklub,akvarista ;)

Kérdező:Te nem mutatod meg az akváriumod?

2011. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Doruss ***** válasza:

Nagyon szépek az akváriumok! Amúgy Ákosnál én is néztem hogy miért ciganysegg.jpg a neve.

Egyébként Kérdező, én is kíváncsi lennék a Te akváriumodra! :)

2011. márc. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Platypus ***** válasza:
Nem igazán értem, Ákos akváriuma miért nem lehetne tényleg az övé, azon kívül, hogy pocsék a humora. Tény, hogy nem olcsó egy ekkora akvárium, de annyira nem is drága, nem látok benne semmi költséges extrát. Egy felnőtt, dolgozó embernek nem olyan nagy költség egy ilyen. Ez egy viszonylag egyszerű darab, nem igényel se különlegesen sok munkát vagy anyagi ráfordítást, mint mondjuk egy növényes.
2011. márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Ja szerintem is lehet az övé.


Ez meg barátom apjáé, kis tó. A képeket csak telefonnal csináltam. Minden belehullott, meg a száraz nádat is le kéne tépkedni körbe, hát lehet hogy majd kicsit kitakarítom, most jó idő van hozzá.


[link]

[link]

[link]

[link]

2011. márc. 14. 14:17
 27/29 anonim ***** válasza:

OFF!

Ezek az utolsó képek egész kellemesek.

... úgy értem, nem csak hangulatában, hanem a képminőség is.

2011. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mert itt egy mini laptopon nézem, amin még a színeket se látni jól :) Én nagyon színtelennek látom a képeket, majdnem mintha fekete-fehér lenne, de majd ha hazajutok egyszer, akkor otthon is megnézem a normális asztali gépemen :) Barátom meg közben apjával elmentek autót vezetni gyakorolni, aztán itt halálra unom magam, kerestem metszűollót, hogy levágjam körbe a tón azt a sok nádat, mert kézzel nem bírom kitépni de nem találok semmit. Csak egy bottal kibányásztam most a beleszóródott ágakat, meg ilyeneket, aztán ennyi.
2011. márc. 14. 15:06
 29/29 Doruss ***** válasza:
:) nagyon szép a tó. Kicsit őszies hangulatú néhány kép, de amúgy nagyon jó, nagyon szép :)
2011. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!