Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hamarosan ha minden igaz...

Hamarosan ha minden igaz ujrarendezem az akváriumomat, milyen halösszeállítás lenne jó lenne ezek közül?

Figyelt kérdés

80 liter, lesz 3D háttér, megfelelő erősségű szűrő, világítás, egy rakás növény, fa.

-egy csapat neon (15 db)

-6 corydoras, csak még nem tudom milyen, talán aeneus, vagy panda

-6 zebradánió

-6 gömb molly, mert azok kisebbek maradnak mint a rendes molly

-2 mézgurámi

-2 törpegurámi

-guppyk

-egy pár arany ancistrus (ezek,mármint az ancik már megvannak, s nagyon nehezen tudnék megválni tőlük, mindigis vágytam rá h lehessenek, mostmár elég nagyok is) Szerintetek miket rakhatok össze a felírtak közül, és esetleg melyiknek változtatnátok meg a számát kevesebbre, többre?


2011. márc. 16. 12:38
 1/5 A kérdező kommentje:

Ami még iszonyat tetszik az ez: [link]

Csak még nem találkoztam vele eddig egyik halasboltban sem... de ha találok, biztosan lesz lagalább 5 db belőle

2011. márc. 16. 12:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 10 neon, 4 mézgurámi, 4 corydoras, és az ancik maradhatnak.
2011. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olajfoltos harcsát megpróbálhatsz rendelni boltokból, hátha valahova tudnak hozni.
2011. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek mind nagy tűrőképességű, kezdőknek való halak, nem számít, melyiket választod. A guppit kihagynám, mert agresszívak. Ha jól számolom, ekkora akváriumban úgy 60 cm összhosszú halat tarthatsz optimálisan, az 12 db hal 5 centi felnőtt hosszal számítva.
2011. márc. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ami jó lenne:

2 anci

4 gurámi

6 cory

10 neon vagy zebra, amelyik jobban tetszik.


A mollykkal és a guppikkal csak a baj van, ekkora helyen ilyen békés összeállításban, sok növénnyel túlnépesítenék az akváriumot. Az elején jó elajándékozni a kishalakat, de ha már állandóan ezzel kell foglalkozni, az nem vicces.

2011. márc. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!