Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet venni Pesten,...

Hol lehet venni Pesten, megbízható és lehetőleg nem túl drága helyről, törpe szívóharcsát?

Figyelt kérdés
Mennyit érdemes belőle venni,54 literes vegyes akváriumba? Köszönöm.
2011. márc. 20. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Aquadepo a legmegbízhatóbb szerintem. Stadionoktól nem messze van a bolt (Egressy útról nyílik, Gizella út 24-26).

[link]

54 literbe én 4-6 db-ot vennék, szerintem felesleges többet.

2011. márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az elsőnek igaza van, az aquadepo tényleg az egyik legmegbízhatóbb üzlet, ha lehet, én is ott veszek mindent, de nekik sajnos nincs törpe szívóharcsájuk.

Én a vadon díszállat kereskedésben próbálkoznék. Ők is egy nagyon jó halas üzlet, és ők (magyar viszonyok szerint) elég erősek nano hal szempontból.

2011. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van szívóharcsájuk, vagy legalábbis egy hete még volt.
2011. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:
A vadonban rendszeresen hoznak, de elég drágák. Kicsit arrébb ott az atlantisz, náluk is szokott lenni, de az az üzlet nem éppen megbízható és higiénikusnak se nevezhető. Jártam már úgy tőlük vásárolt Otocinclussal, hogy másnap reggelre totál felpuffadt meg borzasak lettek a pikkelyei, a karantén akváriumban. A kis trópusban a villányi úton is láttam már ezt a fajt.
2011. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg a Vadonban jártam úgy, hogy megdöglöttek a halak amit ott vettem :o
2011. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!