Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mondanátok jó minőségű díszhal...

Mondanátok jó minőségű díszhaltápokat?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam ami önmagában is elég a halaknak (tartalmaz mindent ami a fejlődésükhez szükséges)

A halak összetétele még nincs eldöntve de a biztos pont minimum 15db neonhal

3-4 páncélosharcsa

A többit még nem tudom de a páncélos harcsánál hosszabbat semmiképpen sem akarok :)

112 liter


2011. márc. 21. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálam a Sera san, és a Sera vipagran vált be....
2011. márc. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gfero ***** válasza:
fagyasztott eledelt vegyél 1 tálcában 30 adag és a lemezest csak kiegészítésként adjál nekik pl.tetra,sera,jbl termékekből.
2011. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fagyasztott vörös szúnyoglárva, artemia, cyclops, daphnia, vörösplankton - ezekben megvan minden, ami kell.

Tápot nem érdemes venni, csak végszükség esetére, ha mondjuk bedöglik a fagyasztó és megromlik minden és nincs nyitva bolt. És támadnak a zombik.

2011. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értettem :)

A zombitámadás a legvalószínűbb de akkor már mindegy lesz :)


Köszi a válaszokat :)

2011. márc. 21. 15:00
 5/7 A kérdező kommentje:

u.i


Ilyenre gondoltatok?-->

[link]

[link]


Gondolom az már rá van írva hogy egy kocka kb mennyi halnak elég :)

2011. márc. 21. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, ezeknek a minősége is jó, én is ezt használom.

Nincs ráírva, hogy hány halnak kell, azt majd kitapasztalod. Most ahogy nézem, 15 neont szeretnél, meg páncélos harcsákat (belőlük legyen legalább 6-8, csapatban érzik jól magukat), akkor még vagy egy kistestű raj fér még el, vagy 3-4 nagyobb hal (gurámik például), így kb. egy negyed kocka a napi adag, vagy még annyi sem.

2011. márc. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Iga, ha van lehetőséged legalább a hét felén élő/fagyasztott kajával etess. Műeleségeket közül a sera/tetra tápokat ajánlom.
2011. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!