Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A guppi mennyi idő alatt szül...

A guppi mennyi idő alatt szül újra? Kb hány utódot hoz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
micsinál? szül?
2011. márc. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem értem teljesen a kérdésed, ha arra gondolsz, hogy már szült egyszer és mennyi idő kell az újabb íváshoz, az enyémeknél ez teljesen változó. De elmond6ó, hogy ha viszonylag magas hőmérsékletű vízben tartod őket, és rendszeresen eteted élőeleséggel is, nagyobb lesz a szaporodókedvük. Ekkor több utód is születik (eddigi tapasztalatom alapján 30-50 kicsi, bár ha szülés után nem különíted el az anyát, elég gyakran felfalja őket...)
2011. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz erre gondoltam de kb mennyi idő telik el ivás után hogy megint ívjon?
2011. márc. 23. 11:27
 4/7 gfero ***** válasza:
havonta 1x25-30 db-ot
2011. márc. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ők is a hold hónapokban "számolnak", kb. 4 hetente szülnek.
2011. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én inkább 5 hetet mondanék. De a 4 sem elképzelhetetlen, ccsak nem ezt tapasztaltam. 30 utód az átlag, de lehet több is, kevesebb is.
2011. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azért számold bele, hogy a 30 utódból 28-at megesznek. Ha sokáig nem látsz kicsit, akkor mind megtalálták.
2011. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!