Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ki hány éve akvarizál? és...

Ki hány éve akvarizál? és melyik halfajból tartott a legtöbbet de ami nem kényes

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 3 éve.

Az elevenszülőkkel könnyen el lehet boldogulni, főleg az alap fajtákkal, ezek minden boltban megtalálhatóak. (platty,xiphó,guppi,endler guppi,molly. stb.)

Én legtöbbet pontylazacokból tartottam most jelenleg törpesügéreket, és pontylazacokat meg harcsákat tartok.

2011. márc. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gfero ***** válasza:
hát én ezelőtt 30-35 éve kék,márvány,gyöngy gurámikal kezdtem ha még jól emlékszem de a gurámik még most is kedvenceim.még voltak vitorlások,szumik,xifok rengeteg akvárium volt meg neonhalak bár utóbbit nagyon nehéz volt tartani.
2011. márc. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A zebradánió elég kinyirhatatlan
2011. márc. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
gfero.miért volt abban az időben nehezebben tartható a neonhal mint most.
2011. márc. 23. 16:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 20 éve van akváriumom, de komolyabban az utóbbi 3 évben foglalkozok vele.
2011. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gfero ***** válasza:
40%
azért mert a legtöbb halfaj így a neonok is pláné a vörös nagyon nehéz volt szaporítani mert befogott halak voltak általában és át kellet menjenek egy pár generációváltáson míg könnyen lehetett őket szaporítani. és viszonylag elég drágák is voltak.
2011. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kb. 8 éve, ennek a nagy része elég intenzív volt.

A leg "terminátorosabb" halaim a páncélosharcsák különböző fajtái.

2011. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Doruss ***** válasza:

Én kb. 3-4 éve kezdtem, szumátrai díszmárnákkal. Azt mondják, nem a legegyszerűbb a tartása, de nekem bevált, jól elvoltak nálam, amíg be nem cipeltem egy fertőzést új halakkal :( mondjuk kezdettől fogva igyekeztem szakszerűen csinálni a dolgot, ezért nem volt baj, csak az "új halak betelepítése a régiek közé" című fejezet valahogy kimaradt.

Azóta guppijaim meg neonjaim vannak, nem olyan bonyolult a tartásuk, ha az alap akvarisztikai ismereteid megvannak, nem nehéz a tartásuk.

2011. márc. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tavaly karácsony óta :) Vegyes akváriumom van, eddig csak az arany mollym halt meg, a többiek jól megvannak.
2011. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!