Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez mit jelent? Sziámiharcos...

Ez mit jelent? Sziámiharcos és Mollyk?

Figyelt kérdés
van egy sziámim...3 molly +még a többi hal...a sziámi nem csipkedi a többit csak a három mollyt...Ez normális??? vegyem ki?
2011. márc. 24. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora helyen vannak??
2011. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy értve normális, hogy természetes. A betta csipkelődős, bár haltól függően. Igen, külön kéne tenned a bettát egy min. 25 literes akváriumba.
2011. márc. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bocs de a mollíkat bántja a sziámi
2011. márc. 24. 18:55
 4/8 A kérdező kommentje:
50-es akvárium, de ne mondjátok azt h kevés... mert egy hal se peusztul el és nem fog a víz miatt és van vírcsere(részleges)
2011. márc. 24. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig kicsi, mivel a molly-knak 150 literes kellene, és ha még van ott több hal is...
2011. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előzővel! Én mollykat tenyésztek és 200 literesben vannak, nekem a nevelő akvárium 50 literes! A csipkelődés azért lehet, mert a betta elég harcias hal bár főleg másik hím bettával, de előfordulhat hogy a mollyk uszonyát annak nézi és csipkedi. Szerintem mindenképpen tedd külön, föleg ha tenyészteni is szeretnéd a mollykat mert a kicsiket levadássza!
2011. márc. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez normális, a betta ragadozó és agresszív.

De a mollyt se kell félteni nekem mindig megcsipkedték a guppikat. Vagyis nem mindig csak 1 alkalmuk volt rá...

2011. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
bocs de írtam h sziámiharcos csipkedi a mollyt
2011. ápr. 5. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!