Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen időkapcsolót vegyek?

Milyen időkapcsolót vegyek?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam hogy vannak olyan időkapcsolók amik hangosan működnek.

(még soha nem volt időkapcsolóval dolgom ezért kérdem :)


Akvárium világításhoz kell :)


2011. márc. 26. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekünk egy egyszerű tesco-s van, vagyis ott vettük, de ugyanaz van akármelyik barkácsáruházban is. 2ezer Ft kb., csak akkor hangos, amikor kattan, de hát mindegyik ezt csinálja :) nap közben egyáltalán nem hallani.
2011. márc. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nálam ilyenek vannak, és egy időkapcsolóra kötöttem egy egész hosszabbítót, úgy a hosszabbítóra akár 10db lámpát is rá lehet kötni.


[link]


Ezt beállítani úgy kell, hogy tegyük fel, most 5 óra van, akkor odatekered a nyilat az 17-re, aztán körben lenyomkodod körömmel a fekete kis pözköket a 10-től 20 óráig lévő intervallumban. Az oldalán van még egy piros kapcsoló is, azt pedig nullára kapcsolod.

2011. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
pözköket > pöcköket
2011. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nah ugyanez van nekünk is :) első voltam.
2011. márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ja csak kicsit valami hülyeséget linkeltem, ugyanígy néz ki, csak sima időkapcsoló, nem heti, vagy napi, hanem sima.


De ám nem tudom mit jelent az, hogy heti, meg az, hogy napi, de olyanok is vannak. Aztán lehet, hogy az is ugyanazt tudja.

2011. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt én sem tudom...nekünk nem tudom milyen, de sose kellett még hozzányúlni, hogy megint beállítsuk (csak áramszünetkor). :) szóval én sem értem mi ez a heti meg napi...
2011. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Jajj :)

Hát a napi az az, hogy 24 óra van beskálázva rajta, beállítod és ugyebár minden nap ugyan úgy kapcsol, ez van nektek (és nekem is):)

A heti meg olyan, hogy minden napra más időt tudsz beállítani. Tehát az elsőnél 1 nap a skála, a másiknál pedig egy hét.


Hangosnak nem hangos, csak kapcsolásnál kattan egy nagyobbat. Amúgy tök néma.

Én 690-ért vettem egy kis villamossági boltban.

2011. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ja, de elkalandoztam a kérdéstől, hogy milyet vegyél:

Lehet venni mechanikusat, olyan van nekünk, ez az olcsóbb. De lehet venni digitálisat is, szerintem az kattanni sem kattan, de persze drágább. De működni ugyan olyan jól működnek.

2011. márc. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hjaaa


Na igen meg ilyen napi-ban lehet kapni pl minit is, én láttam olyat is azt 2db-ot árultak 2ezerért, vagy valami ilyesmi volt. És az kisebb teljesítményű, vagy mért kisebb a mérete???

2011. márc. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aha, biztosan. Az enyémen is mosolyogtam, hogy valami sok ezer wattot bír. Na mondom, akkor ezzel a két kis lámpával csak nem lesz gond :)
2011. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!