Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen táppal etethetem a...

Milyen táppal etethetem a sziámi harcoshalamat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 18:14
 1/9 gfero ***** válasza:
a tetra betta jó táp de mellet etesd fagyasztott eledellel is
2011. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én halam imádja a szárított szúnyoglárvákat. Naponta hármat kell neki adni. Sok sikert! :)
2011. márc. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sera bettagran: de ezt csak kiegészítésként, fő elesége fagyasztott legyen.
2011. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha veszek élő vörös szunyog lárvát és lefagyasztom az jó neki?
2011. márc. 27. 18:24
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem jobb lenne, ha fagyasztottal vennél, mert azt sokkfagyasztással készítik, jobban megőrzi a frissességét.


pacibarat:

A szárított szúnyoglárva tökéletesen alkalmatlan a halak etetésére, TILOS azt használni! Szárítás során mind a tápértékét elveszti, mind az ásványi anyagokat, vitaminokat és nyomelemeket. Csoda, hogy még él... Fagyasztottat vegyél neki.


Viszont nem csak a szúnyoglárva van a világon, az artemia, cyclops, daphnia, plankton mind mind nagyon jó és változatos.

2011. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

nálam egyelőre szárított szúnyoglárvát eszik a betta sera fishtaminnal (nem tudtam fagyasztottat szerezni, de megpróbálok mert az a legjobb)+ néha jbl novo bettát (szerintem nagyon jó táp) :)

2011. márc. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nóri:

Ne adj neki száraítottat! Akkor már a lemezes is jobb, azt gondolom be tudod szerezni.

2011. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy a szárított jó. Sajnos, már elpusztult a halam, mert amikor nyaralni voltunk, a szomszéd néni halálra etette. :((
2011. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
oké köszönöm nem adok neki!
2011. márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!