Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 200l aksihoz mekkora külső...

200l aksihoz mekkora külső szűrö kell? mellé mekkora belső?

Figyelt kérdés
2011. márc. 27. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a halaktól is függ, de kb:

1000 L/H-s külső, 600 L/H belső.

2011. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha külső lesz, akkor belsőnek jó lesz mondjuk egy Eheim pickup 2012, vagy egy powerhead szivaccsal.


És külsőből mondjuk ez:

[link]

2011. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
attól függ milyen gyakran érsz rá kimosni a szivacsot, vagy mennyi pénzed van... nekem is 200as van, de csak egy belső szűrőt használok, azt is még 100ashoz adták anno... de heti egy szivacsöblítés mellett el van vele.....
2011. márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó! Persze elvan vele, de te egy akkor akváriumba nem árt már egy biológiai szűrő sem...hallottál már a hasznos baktériumokról és fontosságukról az akváriumban? Ezért kell a külső szűrő, és ezért nem szabad havi 1-nél ritkábban kimosni a szivacsot...olvass utána kicsit, mielőtt baj lesz!
2011. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy kellenne bele egy külső is,de most nekem is csak belső van,mani hiányában.Meg sajnálok érte 20000-et adni.De azért fáj rá az aksim,mert ugy tudom,hogy csökkentené a vízcserék számát,.
2011. márc. 31. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!