Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A törpe szívóharcsa nagyon...

A törpe szívóharcsa nagyon kényes ehhez az akváriumhoz?

Figyelt kérdés

Venni akarok törpe szívóharcsát,de most olvastam hogy nagyon érzékenyek.Pl.: nyakába ömlik egy adag táp és akkor haldoklik. vagy: nagyon érzékenyek a CO-ra. Egy csomó halálesetet is olvastam.


Az akváriumom adatai:


35 l

van szűrő, levegőztető, fűtő

sima csapvíz van benne (amikor beleraktam kipárologtattam a klórt)

És persze van növény is.

van benne: 2 törpegurámi

3 petitella (az egyiknek valami gond van az

úszóhólyagjával)

+3 neonhal


Alkalmas ebbe az akváriumba a törpe szívóharcsa?


2011. márc. 29. 18:15
 1/3 gfero ***** válasza:
egyedül a harcsa alkalmas a te akváriumodba.gurámi+ neonhal min.50 liter.petitella 100 liter és mivel rajhalak min 10 db kellene belőlük.kivétel a gurámi ami párban kell.
2011. márc. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alkalmasnak alkalmas, csak csapatban vedd őket legalább 5 öt mert csapat állat! Én nem tapasztaltam hogy olyan érzékeny lenne nekem már évek óta megvannak, semmi extrát nem csinálok velük, kapnak enni és elvannak..
2011. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gfero ***** válasza:
a rósz vízminőség vagy baktérium fertőzés miatt alakul ki az a betegség egy pár napig ne etesd őket .csinálsz hetente részleges vízcserét?de ekkora aksiba hamar el fognak pusztulni ezek nem ekkora akváriumba valók.
2011. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!