Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit ajánlotok? (a többi lent)

Mit ajánlotok? (a többi lent)

Figyelt kérdés

kezdő vagyok ebben a témában, de kaptam egy vadonatúj 25 literes akváriumot

és azt szeretném kérdezni hogy mivel töltsem meg ( növények, halak, talapzat)

én kinéztem egy gyönyörű szépet a közeli állatkereskedésben: ékfoltos razbóra

mennyit és mit ajánlotok ezen kívül?

köszönöm válaszaitokat


2011. ápr. 1. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ajzatnak mindenképpen apró szemű kavicsot vegyél, 25 l be nem tudsz sok halat tartani, ezért javaslom hogy szépen növényesitsd be, pár dísz és néhány guppy mondjuk, vagy egy betta pár..
2011. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi, de ilyen razbórát(biztos tudod) nem rakhatok bele?

vagy nem fér el?

2011. ápr. 1. 19:00
 3/7 gfero ***** válasza:
ha egy kicsit visszaolvastál volna ha nem megint te vagy 4-dik alkalommal akkor az ékfoltosnak 100 liter kell.törpe 4 db törpe szívóharcsát és 8 db zöldsávós törperazbórát
2011. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első vagyok: razbóráknak, valóban kicsi..
2011. ápr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt soha nem fogom megérteni, hogyan működik másoknál...

Ha pl. kutyát szeretnél tartani, és kiszemelnéd mondjuk a Magyar Vizslát, egyetlen leírást, cikket nem olvasnál el előtte? Tartási körülményekről, igényekről, stb..


Attól hogy te ékfoltos razbórát akarsz tartani, ő nem fog a te kedvedre tenni, és párszáz millió évet a háta mögé dobva félóra alatt hozzászokni 25 L vízhez.


Attól hogy van egy olyan gyűlytőnév, hogy díszhalak, nem lehet őket egy kalap alá venni. Ez nem úgy működik, hogy neked megtetszik valamelyik, aztán hazaviszed egy neked tetszőleges helyre.

Ha szeretnél ékfoltos razbórát, nézz utánna hogyan kell tartani, teremtsd meg a feltételeket, és utánna szerezd be őket.

A mostani elképzeléssel max. kínzókamrának vagy hullaháznak lehetne nevezni az üvegkalitkát, akváriumnak nem.

2011. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

bocsi, am nem az vagyok én csak most regisztráltam

de akkor milyet ajánlanátok?

nem akarok olyat, csak szerintem az nagyon szép

2011. ápr. 1. 19:18
 7/7 Platypus ***** válasza:

Első, egy Betta pár sem mehet ekkora helyre, a hím halálra szekálja a nőstényt. Egy hím betta mehet magában, mellég mondjuk 2 amano garnéla algaevőnek. Ezek mellé semmi már. Vagy 4 Otocinclus harcsa és 4-5 törpe fogasponty. Vagy 8 Boraras urophtalmoides pár garnélával. Ekkora helyre nem sok választási lehetőség van sajnos.

Az ékfoltos razbóra sehogy sem működik ekkora helyen. A Boraras urophtalmoides is razbóra, csak sokkal kisebb faj.

2011. ápr. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!