Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen harcsa legyen és hány db?

Milyen harcsa legyen és hány db?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy veszek az akváriumomba 4 db harcsát!Még egy sincs!90L-es az aksim! Na de milyen fajtát vegyek?És olyat ami békés általába mindeggyik az!Olcsó! :) És takarít!
2011. ápr. 6. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Páncélos vagy panda harcsa! De vegyél többet mint 4 belőlük, mert csapat állatok..szeretik ha sokan vannak..
2011. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
páncélosharcsát.a legjobb:)
2011. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4db az már elégséges
2011. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
4 darab nem elég... Rajhalak, 8 törpe páncélos harcsa már mutatós és semmit nem zavarnak.
2011. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Törpe szívóharcsa? Az takarít és elfér ott 6db is.
2011. ápr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne elég 4 darab mond már meg!?Mert te azt mondod?Megkérdezted tőlük?Ó te mindent tudó murr
2011. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gfero ***** válasza:
42%
hát a páncélosokból is van egy pár fajta de mindegyik szép és hasznos,én a pandát kedvelem.azért kellene 90 literhez kb 8-10 db mivel rajhalak és úgy érzik jól magukat.persze 4 db is elvan de nem annyira megfelelő az ellőbb említettek miatt.beletehetsz egy ekkora akváriumba 1 db ancit is.
2011. ápr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én csak azért írtam,hogy elégséges mert én is 4 darabbal keztem,és már tizenketten vannak.A halak ugyanis szapora jószágok,ha jól érzik magukat.A hangsúly a jól érziken van.
2011. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mr.G ***** válasza:
Szerintém egy torokátum párocska jól mutatna benne mohafélékkel.Nekem is van...
2011. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!