Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitol nonek legjobban a koi...

Mitol nonek legjobban a koi pontyok, karaszok kerti toban? A to mereteve 5x5 melyseg 1,5 meter halak szama 20 mit adjak nekik hogy hamarabb novekedjenek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 18:56
 1/7 Mr.G ***** válasza:
Habár nekem csak aksim van, voltak aranyhalaim és kárászom is. Én nyúltápot adtam nekik és nőttek ám rendesen! Egyébként halgazdaságokban búzával takarmányozzák a halakat.
2011. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csemege kukorica meg pisztrang tap jo nekik ? meg eszik mindkettot!
2011. ápr. 9. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, jó az is. De etesd őket változatosan, szeretik a gilisztákat, csontkukacot, szúnyoglárvát, valamint zöldségek közül jó például a borsó vagy a spenót is, kicsit megforrázva és ledarálva. De valóban jó a búza is, de az is megfőzve, hogy azonnal meg tudják enni és ne rontsa a vízminőséget. Meg persze a kukoricát is imádják, azt is adhatod.
2011. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:
Először is igyekezz tisztán tartani a vizet, 20 kárász még elmegy ekkora helyen, de ha sok köztük a koi akkor hamar felmegy a vízben az ammónia. Akkor pedig a halak növekedése leáll. Főleg növényi eredetű kajákat adj, a pisztrángtáp az magas fehérjetartalmú, azt csak kiegészítésképpen etess. A főtt, kockázott zöldségek egy jó, olcsó megoldás, de ha nem akarsz ezzel szórakozni, akkor vannak vödrös kiszerelésű aranyhaltápok is.
2011. ápr. 10. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben es az ammoniat hogyan tudom csokkenteni ? van speci vegyszer ellene ?
2011. ápr. 10. 08:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyszer nincs ellene, ne ilyenekben gondolkozz. Először is rendszeres vízcsere, vízfrissítés kell, valamint nem ártana egy hordós szűrő is. Valamint gyorsan növő növények, amik megkötik a nitrátot, erre az egyik legjobb a nád.
2011. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
van nad es tavirozsa van egy szoko kut ami egyben szuri is a vizet de 8000 liter vizet nem tudok tul gyakran cserelni:|
2011. ápr. 10. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!