Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mekkora fénycsövet ajánlotok...

Mekkora fénycsövet ajánlotok egy 25 literes akváriumba?

Figyelt kérdés
A gyári szettel kaptam 11 W-os, 6500K-s világítást, de elég gyenge. Középen anubiasom van (így sokat árnyékol), a többi növény nevét nem tudom. Nincs sok növény, inkább az, hogy nagyok. Nem volt eddig még semmi gond (alga, rothadás...), ezt is szeretném részben a világítással megőrizni, meg így olyan....hát árnyékos, ami így látványra olyan furcsán/zavaróan hat a szemre, nem tudom leírni.
2011. ápr. 11. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
A fénycsövet nem tudod lecserélni, mert ekkora foglalattal csak ekkora fénycső megy el. Esetleg vízalatti világítással vagy kopakt izzóval bővítheted, mondjuk még 9-10 watt már biztosan elég.
2011. ápr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2011. ápr. 11. 20:27
 3/4 anonim ***** válasza:
A vízalattiból 36cm a legrövidebb. Sztem kompakt izzó, mert más nem fér be. Tetősekkel ez a baj.
2011. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
43%
Vagy valami ledes lámpát :)
2011. ápr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!