Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Olyan fórumok, ahol olcsón...

Olyan fórumok, ahol olcsón vagy akár ingyen elvihető akváriumokat lehet szerezni?

Figyelt kérdés
most elférne talán egy akvárium a szobámba, de minimális pénzem van a beszerzésére, ötleteket várok
2011. ápr. 12. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Akvarista.hu
2011. ápr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gfero ***** válasza:
84%
egy akváriumhoz kell szűrő,fűtő világítás ezt senki nem fogja neked ingyen odaadni.de 20 ezerért már találsz kompletten egy jóbbacska akváriumot.de ha valakinek nem kell én is elfogadok ingyen egy 500 liter körülit de ha nagyobb az se baj de csak azért hogy ne vesszen kárba..
2011. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én némi kp-t szeretnék valahonnan,ha van felesleg.Kevés is jöhet.
2011. ápr. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én egy tengeri akit kérek ingyen.
2011. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
láttam ingyen sokat, csak már lejártak, látam olcsón is, csak hátha más fórumokat is tudtok. Nekem szerintem egy 50-100 literes kellene max
2011. ápr. 13. 06:55
 6/8 anonim válasza:
Üsd be a google.hu vagy a sweetim.hu biztos ad ki olyan oldalakat csak jól kell megfogalmaznod a keresést.
2011. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hát nekem kellene 20,000 Ft. xD mert telefonra kellene a pénz és debreceni vagyok. :( 2 éve akarok de nem gyűlik ki aki csúfolni akar az ne írjon erre a válaszra lécci , köszi, ha valaki segít az jó lenne , amugy én is a www.akvarista.hu-n láttam ilyesmit mert nekem is van aquáriumom és néztem halfajtákat , azért nem lenne károd ha benéznél. ;)
2011. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
köszi:D megnézem..:DD
2012. júl. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!