Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Álmodtatok már a halaitokkal?...

Álmodtatok már a halaitokkal? Ha igen, mit? :D

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Én most hirtelen nem emlékszem, de biztosan. A barátnőm viszont pont tegnap álmodta, hogy kimásztak a garnélák, és neki kellett összeterelgetnie őket egy kis befőttesüvegbe, csak nagyon picik voltak és félt, hogy rájuk lép :) De elvileg megoldotta :)
2011. ápr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
igen,azt,hogy kijöttek az akváriumból,és a levegőben úszkáltak.kérdeztem bátyámat,hogy nem fulladnak-e meg,azt mondta nem,ez normális:-)
2011. ápr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Én a neonhalaimmal álmodtam nemrég. :D Volt kb. 4 akváriumom, mindben neonhal és sok sok kis ivadék született, akik kiúsztak az akváriumból és a levegőben repkedtek a szobámban, kb olyan volt, mint nyáron a szúnyograj. :D Levegőből kapdostam el őket kézzel, hogy menjenek vissza a vízbe, nehogy elpusztuljanak a kicsik. :D
2011. ápr. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én egyszer azt álmodtam hogy az egyik almacsigám megnőtt,de ilyen nagyon nagyra,és megette az összes halamat.de tényleg olyan nagy volt hogy az már gusztustalan.:Daztán én megfogtam és kidobtam a kukába.xD
2011. ápr. 15. 17:50
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Szegény csiga. xD
2011. ápr. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem bettám van, egyszer azt álmodtam, hogy kijött és elkezdett röpködni xD
2011. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Halasra nem emlékszem, de barátom tegnap a kaméleonunkról álmodott.


A kaméleon megnőtt hatalmasra, 1 méteresre, és úgy kergette barátomat a szobában. Ő meg menekült.

Aztán egyszer csak lenyugodott, szépen ült a szekrény tetején, ekkor berepült egy galamb az ablakon. A kaméleon amikor ezt meglátta, kinyújtotta a nyelvét, rá a galambra. A galamb erre össze-vissza verdesett a földön, és a kaméleon fejét meg jobbra-balra rángatta. Nem bírta odahúzni a galambot, hogy megegye, úgyhogy elengedte, majd megpróbálta visszahúzni a nyelvét, de az megnyúlt és kilógott a szájából.

2011. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a levegőben úszkáló halakkal álmodtam, lebegtek, tele volt velük a szoba. A dolog azért vicces, mert akkoriban hörcsögöm is volt, és emlékszem, hogy alig valamivel ez előtt meg a visszáját álmodtam a hörcsöggel, hogy a terráriumban víz volt, és a hörcsög abban úszkált ( a víz alatt), mintha mi sem lenne természetesebb.
2011. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 gfero ***** válasza:
hable.egész jó a történet írhatnál egy mesekönyvet.
2011. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!