Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen háttere...

Szerintetek milyen háttere legyen az akváriumomnak?

Figyelt kérdés
Valamilyen kép, mint pl a bolti végtelenített fóliás megoldások, vagy egyszínű. Ha az egyszínű mellett voksolnátok, akkor milyen színű? Én sötétkékre, vagy feketére gondoltam.
2011. ápr. 16. 15:49
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen kékre gondoltam.

2011. ápr. 16. 15:50
 2/10 anonim ***** válasza:
fekete, szerintem a mintás rettenet giccs
2011. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gfero ***** válasza:
100%
hát én csakis egyszínűt raknék vagy kőutánzatot .fekete vagy az a kék is jó
2011. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Mind a két egyszínű jó, nálam eddig fekete volt.


Viszont hable-től kaptam nemrég ilyen sziklás-mohás posztert. A növények szinte teljesen takarják, ami kilátszik, az viszont érdekes, nem lehet tudni, mi van ott, csak a rusztikus textúra látszik.

[link]

2011. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Murr. Szépek az indiai vizicsillagaid! Köszönöm a válaszokat. Fekete hátterem lesz. :D
2011. ápr. 16. 17:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyikbe fekete, másikba világoskék, a harmadikba kőmintás, a negyedikbe meg közepes kék de az tengeri kezdemény. Mittudomén melyik jó, nekem mindegyik tetszik :)
2011. ápr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elkészítettem a fekete hátteret, és fel is raktam. Sokkal jobban mutat, mint a korallos háttér.
2011. ápr. 16. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem még van egy ilyen "álmom", hogy digitális nyomdába kinyomtatni fóliára különböző képeket.


[link]


[link]


Aztán lehet, hogy teljesen szarul nézne ki akvárium háttérnek, valahogy ezt ezt nem tudom elképzelni :)

2011. ápr. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gfero ***** válasza:
hable az a felhőst nem ajánlom mert elvesznek a halak a felhők közt elégé giccses. de önmagába szép
2011. ápr. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Háth nekem jobban tetszik az egyszínű. Főleg amikor felkapcsolom a világítást. Nagyon frankó! :D
2011. ápr. 17. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!