Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen lett az...

Szerintetek milyen lett az akváriumom? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. ápr. 18. 19:43
1 2
 1/11 gfero ***** válasza:
100%
hát azok a kövek,várak vagy micsodák azok nagyon nem tetszenek ne haragudj meg hiányzik a növény
2011. ápr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nekem tetszik ez a görög stílus :). Szerintem szép lett! Megkérdezhetem mekkora és milyenhalakat tervezel? Én is most ujitom az akváriumomat kül.
2011. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
60 literes és lesz benne pillangó sügér
2011. ápr. 18. 19:49
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem tetszik :)
2011. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 gfero ***** válasza:
100%
nagyon merész vállalkozás ilyen hallat tartani mert a legkisebb vízminőség romlásra,változásra el fognak pusztulni .meg inkább a lágy savas vizet kedvelik csak ha nem volt hozzászoktatva már a csapvízhez de nem egy kezdő haltartónak való hall .
2011. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Doruss ***** válasza:
Szerintem tök jó, nekem tetszik. Bár még raknék bele több növényt a helyedben, dehát ez csak ízlés kérdése.
2011. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Látszik, hogy nem tapasztalt akvarista rakta össze. Nekem nem tetszenek benne ezek az oszlopok, az akváriumban a természetességre, és az eredeti élőhely utánozására kell törekedni. A ramirezi kemény vállalkozás lesz, inkább guppit, endler guppit, és más elevenszülőket tegyél bele.

Üdv!

2011. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha egy hétig életben tartod ebben a ramirezit, az már csoda.

Most hogy görög szobrokat állítasz, az egy dolog. De hogy elülteted az anubiast, már fatális hiba, ki fog pusztulni, a gyöktörzse nem lehet kavics alatt. És ez egy elpusztíthatatlan növény, neked máris sikerülne.


A ramirezi nagyon érzékeny. Külső szűrő nélkül hülyeség elkezdeni tartani, főleg 60 literben. Gondolom semmit sem tudsz a szat gyantás vízlágyításról, a ph beállításáról, az osmozis sokkról és magáról a pillangó tarkasügérről. Ha megveszed a boltba, úgy hogy nem állítod be a bolti (vagy inkább tenyésztői) paramétereket, azonnal elpusztul.


Ráadásul egy Dél-amerikai biotóp egyáltalán nem így néz ki.

Ajánlom, hogy olvasd végig ezt a cikket:

[link]


És ha lehet, néhány évre mondj le róluk, próbálkozz guppikkal, bettával, neonokkal, aztán majd ha lesz némi gyakorlati tapasztalatod, akkor vissza lehet térni a témára.


Ezt nem rosszindulatból mondom, kivánom, hogy leld sok örömöd az akváriumban, de kérlek fogadd meg a tanácsom és kíméld meg magad egy hatalmas csalódástól, valamint a halakat is a pusztulástól.

2011. ápr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, fogadd meg Murr tanácsát, ez egyenlőre nem neked való. Olvass sokat!
2011. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem nagyon tetszik. Szerintem valami háttér nagyon jó lenne, és legalább még pár növény. Nézegess utána, nagyon szép akváriumokat lehet látni, és sok tapasztalatot lehet szerezni a leírásokból.
2011. ápr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!