Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a legideálisabb eledel a...

Mi a legideálisabb eledel a sokcsíkú csigasügér számára (Neolamprologus Multifasciatus)?

Figyelt kérdés
Illetve Ti mivel etetitek őket és milyen arányban?
2011. ápr. 19. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Hát, sügérből nem vagyok valami profi, de úgy gondolom, hogy mint a legtöbb halnak, nekik is a fagyasztott, nyers kaja az ideális. Méretüket tekintve szóba jöhet a szúnyoglárva, artemia, cyclops, daphnia, plankton is.

Mivel nem ismerem őket, nem tudom, hogy kell-e növényi kiegészítés.

A műeleség esetükben is kerülendő.

2011. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Frontosa ***** válasza:

Jelenleg nem tartok Csigasügereket, de azelőtt Hikari Cichlid kajákkal és fagyasztott vegyes Mix-el etettem őket. Diszhal.info-n vannak ajánlott Tropical kaják.


[link]


Üdv,

2011. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Frontosa ***** válasza:

Pontosítanék: hikari cichlid excel szerintem a leginkább nekik való és vegyes tanganyika Cichlid fagyi mix. Szunyoglárvát csak kis mértékben, nagyon keveset etess, könnyen bélgyulladást kapnak tőle (ez majdnem minden Tanganyika sügérre vonatkozik)

Üdv,

2011. ápr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 19. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!