Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik eleség lenne a legjobb...

Melyik eleség lenne a legjobb Amano garnéláknak?

Figyelt kérdés

ezeket néztem ki:

[link]


[link]


[link]


2011. ápr. 19. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A shrimps natural, kiegészítve forrázott zöldségekkel: borsó, spenót, répa, meg a konzerv kukorica is nagyon jó.
2011. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 gfero ***** válasza:
hát én az elsőre szavazok de mellette még adjál nekik forrázott zöldségeket, spirulina tablettát. meg a minőségi pl.a másik két haltáptól se lesz semmi bajuk kiegészítésként.
2011. ápr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:

[link]


Ez a legjobb, meg persze a legdrágább is. Mondjuk amilyen tömény a cucc, rettentő lassan fogy el a csomag, így már nem is olyan vészes az ára. Úgy két hónapja kaptam belőle egy kis mintát ajándékba, és még alig fogyott belőle. Az abszolút előnye, hogy ez az eleség nem rontja a vizet, jó pár nap múlva indul csak bomlásnak.

2011. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 20. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!