Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van különleges betta tenyésztő?

Medline kérdése:

Van különleges betta tenyésztő?

Figyelt kérdés
Koronás rojtos, vagy Half Moon bettát szeretnénk fehéret, esetleg fehér alapon halványlila folttal, de szinte lehetetlen találni. Persze nem a csillagos ég az ár, hanem elfogadható árban. Tudtok segíteni?
2011. ápr. 20. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát, kezdjük ott, hogy mi neked az elfogadható ár?
2011. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia! A fehér betta elég ritka, de 1000-2000 forintért már találni.
2011. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Hol találni annyiért? Kérek én is...
2011. ápr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
a kék sem gyakori.
2011. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy van, csak keresgélni kellene akvarista fórumokon, hogy árulnak-e. A kék-piros színváltozat a leggyakoribb, mindig azokat látni mindenhol. (sajnos) Nekem is a fehér tetszene, vagy a fekete, de szerintem még rendelésre se tudnának hozni. :( 1000-2000 ft-ért meg elég olcsó lenne, szerintem jóval fölötte van az áruk (talán 3-4-5?, de csak tipp), ha normális helyről származnak és igazi ritkaságnak számítanak. Az én koronás bettám került 1000 ft-ba teljesen ugyanilyen színekkel: [link]


Jaj meg még annyi, hogy itt az oldalon nem egyszer láttam, hogy többen mentek pestre valamilyen hal és hüllő kiállításra, ahol igazi ritkaságokat is lehet venni, köztük bettákat is. Én jó messze lakok onnan, szóval nem tudom a nevét, de hátha valaki... :D

2011. ápr. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
6000Ft maximum 7000Ft-ot szánunk a párra. Piros és kék kizárt! Fekete zászlósat még tudnánk rendelni, de nekünk fehér HM kell.:)
2011. ápr. 20. 18:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Én régen bettaritkaságokat kerestem,nem találtam.A multkor már más hal ügyében Székesfehérváron jártam a tűzhal díszhalkereskedésben,és kb 300 mindenféle bettát láttam.A koronás nősténytől a fehér hímekig.Szerintem kukkants rá a neten...
2011. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És hívd fel őket,hogy épp mi van:)
2011. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet. Honlapjukat már néztem, de biztosabb a telefonhívás.:) Ma fel is hívom őket.:)

Várom még a tippeket, esetleg tenyésztő neveket.:)

2011. ápr. 21. 07:14
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem kapni kimondottan fehéret.:( Van egyáltalán ebben az országban?:,(
2011. ápr. 21. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!