Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S. az eladó leejtette a...

S. O. S. az eladó leejtette a halam, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Elmentem egy állatkereskedésbe és az eladó leejtette az általam kiválasztott halat, mert elugrott. Nem volt lent max. pár másodpercig, de nagyon félek! Van esélye a túlélésre vagy felejtsem el. Ugye túl éli? Mit tehetnék?

Ja, amúgy szemmel láthatólag most elég jól van.

13/L


2011. ápr. 20. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem túl éli, ha most jól van
2011. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem túl fogja élni :)
2011. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Ha amúgy normálisan viselkedik és eszik is, akkor biztos, hogy nagy baja nem történt.
2011. ápr. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ha most jól van, akkor megnyugodhatsz, nincs semmi baja. Gondolj arra, hogy mekkora kaland volt ez szegénynek. Te meg vigyázz majd rá jobban :)
2011. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Archa válasza:
attól függ mekkorát koppant :P
2011. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon félek. Apum szerint nincs esélye, hogy túléli. De hát jól van és még kergeti is a halt, de nem bántja.
2011. ápr. 20. 17:26
 7/12 gfero ***** válasza:
54%
reméljük hogy nem lesz baja de miért nem kértél más halat helyette?végül is nem kamikázé halat kértél
2011. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz baja, nálunk volt, hogy egy hal kiugrott a fedetlen akváriumból, s nem is vettük észre rögtön csak kis időre rá, de igy is túlélte. Kicsit meg volt száradva a bőre is már, meg összeszedett mindenféle piszkot de ahogy betettük az akváriumba, kis idő múlva magához is tért teljesen. Ja, az akváriumunk akkoriban egy kb 1 méter magas szekrényen állt, szóval 1 méter + 40 centit (az aki magassága) ugrott és nem lett baja. De ez nem volt nagy hal, monjuk ez segített, mert egy "nehezebb", nagyobb hal könnyebben megsérülhet..
2011. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos túléli, nem kell aggódni. De amelyik boltban odaadják a leejtett halat, arról megvan a véleményem...
2011. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Murral egyezek, mert nekem is mikor multkor az eladó leejtette a fekete neont, azonnal másikat adott helyette. A "kamikazet" pedig visszatette az akváriumba.
2011. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!