Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik szűrőt ajánljátok?...

Melyik szűrőt ajánljátok? Atman AT-F301 vagy AquaEl Fan 1?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 19:20
 1/8 gfero ***** válasza:
AquaEl Fan 1 szerintem jobb .hány literes az aksi?
2011. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kb 70
2011. ápr. 20. 19:27
 3/8 gfero ***** válasza:
akkor érdemesebb lenne az AQUAEL FAN 2
2011. ápr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hehe. :D Pont most írtam fel ezt a típusú atman szűrőt, hogy megyek érte holnap. :D De ezt nem ajánlom, mert 70 literbe kevés is a 200L/óra szerintem, de 50 literig ajánlják ráadásul. Én itt néztem: [link] Nálam az atmanok eddig beváltak, olcsó is, persze nincs rá garancia, hogy éppen selejteset fog ki az ember.

Az AquaEl teljesítményre is jobb, inkább illik 70 literesbe, mint az atman, nem volt dolgom még a márkával, de jókat hallottam róla. [link]

2011. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor szó szerint egyiket sem, és mindkettőt.

Egyiket sem, mert nem alkalmasok megszűrni egy ekkora akit, és mindkettőt, mert a kettő együtt, jól elhelyezve már elfogadható lenne.


Aquael fan 2, vagy atman at 302/303.

Az atman 302 igencsak határeset, ha nagyon visszafogod a halak létszámát, akkor elég, ha nem, akkor 303 kell.


Mindkettő bizonyított, jól működő típusok.

Én az atman 303-t választanám a kettő közül.

2011. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

AquaEl Fan 1 nálam egy 45 literesbe van.

Oda tök jó, de ennél nagyobba nem hiszem hogy eléggé forgatná a vizet :)

2011. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. akkor lehet hoyg az eggyel nagyobbat veszem. a fő kérdés hogy melyik márka.
2011. ápr. 20. 21:44
 8/8 gfero ***** válasza:
AQUAEL FANT jobban szeretem de kell a 2-es.de én a helyedben olyan belsőszűrőt vennék amiben van aktívszén mert az jól jön sok esetben pl.egy gyógyszeres kezelés után.ilyenek általában a hailea szűrők ezek is ebbe az olcsó kategóriába számítanak.
2011. ápr. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!