Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Na ilyenkor mi van? (akváriumt...

Na ilyenkor mi van? (akváriumtető)

Figyelt kérdés

Vettem egy tetőt, mindenre figyeltem, csak arra nem, hogy nincs kitámasztója... Pedig nekem elég fontos lenne, így le kell majd emelgetnem a tetőt, vízcserénél is, szűrőtakarításnál is, új halnál is.

Lehet rá házilag ügyeskedni valamit?

De még a hátulján sincs ilyen "forgós tartó", amivel szépen fel tudnám nyitni.


2011. ápr. 21. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, barkácsolni mindent lehet, de így látatlanban normális választ senki nem fog tudni adni.

Készíts néhány képet a probléma megjelölésével, én szívesen gondolkozom ilyesmin.

2011. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

inkább belinkelem a tetőt:)

[link]


itt van olyan kép, amin alulról van fényképezve a tető.

De én nem is értem, hogy hogy nem teszek rá kitámasztót:S de persze lehettem volna én is figyelmesebb.


A régi tetőnek megvan az a kis műanyag billenője. Szóval ilyen sincs az újhoz, leírni nem tudom, fogalmam sincs mi a pontos megnevezése:

[link]


szóval ezzel tudtam felnyitni. És sajnos ez nem jó az újra:S

2011. ápr. 21. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, minden műanyag tető ilyen klassz


PL: leveszed az egészet és az akvárium mellé letámasztod, persze ha eldől az szívás.


Vagy félretolod az aki tetején, hogy még éppen csak le ne essen, és a másik felében meg ügyeskedsz kínlódva.

2011. ápr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!