Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan kell használni a...

Hogyan kell használni a mágneses algakaparót?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 20:21
1 2
 1/13 gfero ***** válasza:
42%
az előbbi kérdésbe volt belinkelve http://www.youtube.com/watch?v=BbSSBeNA23A
2011. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Platypus ***** válasza:
Úgy, hogy elegáns ívben kihajítod az ablakon, aztán veszel helyette pengéset. A mágneses karcolja az üveget, akármennyire vagy óvatos. A használata során a párnás felét a párnával az üveg felé az üveg belső oldalára rakod, a másik elemet meg kívülről hozzácuppantod. Ha húzogatod a külső elemet, akkor megy utána a belső. Közben meg szép karccsíkokat húz maga után.
2011. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az enyém nem karcol,Úgyhogy nyugodtan vegyél.Szerintem nagy találmány.Az előbbi biztos valami gyenge minőségűt vett(olcsó húsnak,híg a leve.)
2011. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

:)

Most volt szerencsém mágneses algakaparókat tesztelni (drágákat is). Karcolnak. Szabad szemmel sokáig nem veszed észre, de egy jobb nagyítóval vagy mikroszkóppal azonnal látszik. Jó, hogy az akváriumot nem nagyítóval nézed, de 1-2 év után csupa-csupa karc lesz.

Én is a pengéset javaslom.

2011. ápr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Mágneses algakaparótesztelőőő????Én is ez akarok lenni:)Jól fizetnek érte?
2011. ápr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egy használat után még nincs is, de ha 1-2 évig használod majd, biztos lesz. :D
2011. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Két éve használom.
2011. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Platypus ***** válasza:
A pengés gyorsabb, olcsóbb, és bizonyítottan nem karcol. Én elhiszem, hogy van olyan mázlista, akinél működik a mágneses, de sajna azt sokkal gyakrabban hallom másoktól, hogy tönkretette az üveget. Egyszer kerül alá homokszem, vagy meszesebb alga, és annyi volt az üvegnek.
2011. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezért jó ez a világ,mert mindenki más,és mindenkinek más tetszik,vagy más jön be.Úgyhogy béke testvérek!!!Na jó egy kicsit elragadtattam magam.
2011. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:D

Van egy barátom, aki beszállító és kapott egy csomó algakaparót, valamint van egy másik barátom, aki laborban dolgozik minőségellenőrként. Aztán kértem két szívességet, mert kíváncsi voltam :)

Biztos, hogy nem voltam szakszerű, de ami eszembe jutott azt kipróbáltam.

2011. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!