Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek így rakhatom?

Szerintetek így rakhatom?

Figyelt kérdés

25l-eres akváriumot abba 6 vörös neont,1 betát,4 guppi

vagy 10 guppi 8 neon elférne?


2011. ápr. 23. 22:03
 1/7 anonim ***** válasza:
nem igazán.. neonokat hagyd sztem. v guppy v betta
2011. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és 10 neon, 8 guppi?
2011. ápr. 23. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Hu, ha még nincs meg az akvárium, sztem vegyél nagyobbat...min 50 litereset ha ezeket a halacsokat szeretnéd. 25 literesbe esetleg mehet egy hímbetta, de neki is ez valami minimumnak számít..kell neki szűrés,fűtés, fedett akvárium...

[link]

Ez az oldal, amit belinkeltem, jó és sok hasznos infot tartalmaz, sztem olvasgass, "készülődj" egy kicsit mielőtt belevágsz az akvarizálásba. Kevesebb csalódás fog érni, hidd el, tapasztalat :)

2011. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10 neonnak kevés lenne az úszótér 25 litresben. guppy mehet 6 db, esetleg mellé egy almacsiga. vagy egyedül 1 betta és 1 almacsiga
2011. ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Neonhalaknak legalább 100 liter az alkalmas, rajhalak legalább 10 db. Mozgékonyak. 25l nagyon kevés ennyi halnak, esetleg a bettádnak megfelel
2011. ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valóban, egyedül egy betta tartható benne. Ez a guppiknál sem üti meg a minimális mércét, a neonoknál meg pláne.
2011. ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Salx Narval ***** válasza:
Semmikép, sajnos ez így is kicsi.Én red sery garnélákat, vagy max 5-6 db endler, esetleg guppi, hímet tennék egy ekkora akváriumba.Igazából,nem tartanék halakat ekkora helyen, de ha mindenképp akarsz és nincs lehetőség nagyobb akváriumra, akkor ez még elmegy.Én a bettát sem tartanám ebben, de 1 db elélhet benne, ha jól felszereled és növényesíted az akváriumot.
2011. ápr. 24. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!