Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Erről az akváriumról mi a...

Erről az akváriumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Www.Aqua-box.hu/termekek/akcios-akvariumok/112-literes-profi-akvarium-szett

Megéri megvenni?


2011. ápr. 24. 23:14
 1/3 Platypus ***** válasza:

A szűrése kritikán aluli, a világítása nagyon gyenge, de minimális fényigényű növényekhez már alkalmas. Szerintem nagyon nem éri meg, a profi egy rossz vicc a nevében. 100 liter fölött ajánlott külső szűrőben gondolkodni.


Eheim 2211 külső szűrő 13000 Ft, 2X18 W T8 lámpatest tungsgram boltban 6000, 112 literes üresen 12 ezer. Fűtő 3-4000 Ft. Most tartunk a szett áránál. Hiányzik még belőle szűrőtöltet és a fénycsövek, ezek spórolósan megvannak pár ezerből. A külön lámpa mondjuk nem néz ki olyan jól, mint az elegántos fekete tető, erre is vannak szép megoldások, csak azok már nem olcsók.

2011. ápr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dioxyde ***** válasza:

[link]


itt lehet több szűrő közül válogatni:)

2011. ápr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gfero ***** válasza:
a szűrőt leszámítva amit le kellene cserélni egy ilyenre EHEIM Pick Up 2012 belső szűrő .olyan növényt kell választani ami elvan ennél a fényigénynél ha meg valami kényesebb növényt szeretnél akkor bele tudsz tenni még egy világítást.lehetne csináltatni összerakni egy akváriumot de egy műanyagtető többe kerül mint az akvárium de ha megelégszel egy sima üveglappal tetőnek vagy csináltatsz asztalossal egy tetőt rá és alá teszel üveglapot akkor jobban megéri összerakni.de én a műanyag tető híve vagyok.
2011. ápr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!