Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fagylaltos kókuszhéj?

Fagylaltos kókuszhéj?

Figyelt kérdés

Nemrég jöttem vissza egy wellness hétvégéről és magammal hoztam egy kókuszhéjat. Ebben a kókuszhéjban kókusz fagyit szolgáltak föl, gondoltam egyet: elhozom a halknak az akváriumba. Simára van csiszolva, tehát ennyit már meg is úsztam :P A fagyit jól kimostam belőle, amúgy miután megszáradt kifehéredett, ez ugye nembaj? És akkor szerintetek mehet be a halaknak attól még, hogy fagyi volt benne?

És mit is kell vele tennem? Áztatni? Mennyi ideig?


2011. ápr. 26. 12:22
 1/7 Platypus ***** válasza:

A kérdés az, hogy ezt a kókuszhéjat egyszeri használatra szánták-e? Ha igen, akkor berakhatod az akváriumba. Egy kis főzés nem árt neki, az kihozza belőle a maradék kioldódó mindenfélét.


Viszont ha ez a kókuszhéj állandó fagyisedényként szolgált, akkor impregnálták valamivel, ami ki tudja mennyire egészséges. Ebben az esetben jobban jársz, ha veszel egy új kókuszdiót 120 Ft-ért a teszkóban.

2011. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hűtőben tárolták, több ilyen kókuszhéj volt, szerintem egyszeri használatra, de tényleg, magam sem tudom :/ Egy kép segít valamennyit? Vagy hogyan döntsem ezt el?
2011. ápr. 26. 12:38
 3/7 A kérdező kommentje:
Ennek a cégnek a fagylaltja volt: [link]
2011. ápr. 26. 12:39
 4/7 A kérdező kommentje:
És ez az a fagylalt: [link]
2011. ápr. 26. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, hogy kezelték-e valamivel, ott a telefonszám. Persze, hülyének fognak nézni, de kit érdekel, úgysem tudják, hogy ki vagy.
2011. ápr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy guszta :)
2011. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mibe keveredek én x'D ehhez kell pár korty likőr, hogy felhívjam őket, de ha muszáj akkor megteszem xD haha
2011. ápr. 26. 12:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!