Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik haltáp-márka a legjobb?...

Melyik haltáp-márka a legjobb? Vélemények az aqua-food-ról?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
az aqua-food kritikán aluli haltáp...a jó minőségűek: sera, tetra, jbl
2011. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
én inkább jbl-el etetek
2011. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%
mi aqua-fooddal etetünk és eddig nem panaszkodtak :D
2011. ápr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:59


Ezután se fognak. Sokan szeretik is a halak ezen tulajdonságát. Nem nyüszítenek ha bajuk van, nem nyávognak... Lehet, hogy csak fele annyi ideig élnek, vagy a legkisebb betegség 1 nap alatt elviszi őket, dehát az már kit érdekel. Végülis lehet venni másikat.

2011. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2%
jah biztos bele fognak dögleni az aqua-food tápba... pff
2011. ápr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Doruss ***** válasza:
59%
Én szoktam aqua fooddal etetni, mert legutóbb azt vettem és még van belőle, de én csak nagyon-nagyon ritkán, mert amúgy fagyasztottal etetek. Amúgy az aquafood nem valami jó minőségű.
2011. ápr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Platypus ***** válasza:
59%
Az aqua food szemcsés haltáp régen konkrétan veszélyes volt. Ilyen kis kék-fehér-sárga szemcsékből állt, és vízben a duplájára duzzadt. A duzzadás meg is ölhette a halakat ha bezabáltak belőle. A tápértéke meg ritka pocsék volt a cuccnak. 10 éve nem is láttam ilyen haltápot közelről, szóval lehet hogy változott valamit, de az árkategória alapján ma sem lehet értékelhető minőségű.
2011. ápr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gfero ***** válasza:
a fodd,fix kaják kukába való nem szabad adni a halaknak.tetra sera,jbl meg fagyasztott eledel a megfelelő
2011. ápr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az a hatalmas probléma aquafoddal és társaival (minden műkajával), hogy a tápértékük megvan, éhen nem pusztulnak tőle a halak, viszont ezen felül semmilyen igényt nem elégítenek ki. Hogy mi hiányzik belőlük? Ásványi anyagok, nyomelemek, vitaminok. Persze, valameddig meg lehet élni ezek nélkül is, te is elélsz tesco gazdaságos puffasztott tápon. Csak aztán 30 évesen kínkeservesen elhalálozol.


Na, tehát nyers, fagyasztott kajával kellene etetni, ahogy mondták, a halak nem tudnak panaszkodni, csak elpusztulnak egy idő után.

2011. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És igen, a halak imádják a lemezes kaját, csak úgy falják. Mert bár vitamin nem került beléjük, az ízfokozókat nem sajnálják.
2011. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!