Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem tudom mi lehet a halammal?

Nem tudom mi lehet a halammal?

Figyelt kérdés
Valószínűleg terhes.Elég nagy a hasa de érdekesen kezdett el viselkedni.Nincs szülőszobám mit csináljak??
2011. ápr. 30. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan gondolod, hogy a halak szülőszobában szülnek?
2011. ápr. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%

Igen, van egy szerkezet, amit szülőszobának hívunk. A kérdező nem kórházba akarja vinni az akváriumát.


Kérdező:

Milyen halról van szó egyáltalán? Mióta nagy a hasa? Mit értesz érdekes viselkedés alatt?

Ha nincs még egy akváriumod beállítva, illetve szülőszobád sincs, akkor semmit ne csinálj a hallal, semmi szükség rá, hogy egy befőttes üvegben szenvedjen. Majd legközelebb előre felkészülsz és akkor felneveled a kicsiket. Ha van elég búvóhely, így is sok meg fog maradni belőlük.

2011. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Jaaa, értem! Bocsi! Én vagyok hülye!
2011. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Guppi és már kb.5 hete nagy a hasa.Már volt olyan h.megszülettek a kishalak és kiszedtem őket befőttesüvegbe és 2 hónap után visszaraktam őket természetesen nagy befőttes üveg volt.Mindig cseréltem a vizet.Így nagyon jó volt.

Azért jó lenne ha halakat is lehetne vinni az állatorvos.. :)

2011. ápr. 30. 15:54
 5/14 A kérdező kommentje:
Ja érdekes viselkedés:Le-fel úszkál és nagyon gyorsan.Az a baj most az akváriumba vannak másik anyától származó porontyok úgyh.nem tudom elkezdett e ő szülni.Mondjuk ők már nagyobbak :)
2011. ápr. 30. 15:55
 6/14 Doruss ***** válasza:
Ez furi, a guppik nem szoktak 5 hétig terhesek lenni. Csak négyig. Minden rendben van az akváriumodban? Nem lehet, hogy beteg? Más tüneteket ezen kívül nem észlelsz?
2011. ápr. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
lehet 1 hétig csak ikrás volt, amúgy úgylátszik előfordulhat.
2011. ápr. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
más tünet nincs.szerintem terhes de lehet h.csak 4 hét.Amúgy az a baj h.nem látom hogy születnek-e a kishalak mert tele vagyok velük
2011. ápr. 30. 17:30
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha a folyóban meg tud szülni, akkor minek neki külön berendezés?
2011. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hülyeségektől kíméljetek... Köszii :)
2011. máj. 2. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!