Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 37 literes akváriumba...

Egy 37 literes akváriumba ajánlották ezeket, jók is vajon? Nem gagyik? Pacific P-F 301 vízszűrő, Pacific P-H 50W vízmelegítő. Milyen, és mennyi halat raknátok össze ekkorába? 2-3 fajtára gondoltam én. Mondjuk neonból mennyit, és ég 2 fajtából?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 07:55
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
attól függ kik ajánlották. Ha a boltban, akkor szerintem nem gagyik.
2011. máj. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
vatera
2011. máj. 4. 08:04
 3/10 anonim ***** válasza:
erre (tapasztalatom szerint) azt mondanám hogy menjetek el a boltba és kérdezzétek meg. Mi is úgy jártunk hogy a netről mindenféle (nem kérdezős) oldalról kértünk tanácsot és... nem úgy sikerültek a dlgok [fogalmazzunk így :)]
2011. máj. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hol van olyan bolt ahol nagy választékban vannak akváriumok,és kellékei? Mert tegnap voltam fressnapf,meg a törökbálinti corában lévő nagynak mondott állat boltjába,de mindegy helyen kb 1-1 akvárium volt...azért nézelődök a neten,mert személyesen nem tudom hova érdemes elmenni.
2011. máj. 4. 08:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnos mi nem járunk nagyon kisállat boltba, de érdemes szétnézni az interneten. Viszont használt akváriumot, szűrőt nem érdemes venni mert egyértelműen azért adják el [tisztelet a kivételnek] mert rossz vagy valami bajuk van vele!
2011. máj. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Frontosa ***** válasza:

De, elég gagyik.

37 literben nem tarthatsz 1 neont sem, csapathal és minimum 50 litert igényel, de pl. 1 db. bettának megfelelő, garnéláknak vagy 1 csapat nano mehet bele.

Inkább vegyél egy 70-100 literes akit és akkor újra tedd fel a kérdést, újonnan mindenestöl 23000-ből jön ki pl. itt:

[link]

A világítás gyenge, legalább 1 fénycső még kelleni fog, ha nem csak alacsony fényigényű növényeid lesznek.

Üdv,

2011. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm....akkor lemondok a halacskákról...hely hiány miatt,már nem fér el egy 60 cm hosszú aksi :((
2011. máj. 4. 08:48
 8/10 A kérdező kommentje:

vagy esetleg ez????

[link]

2011. máj. 4. 08:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Az utolsó linken szereplő akvárium a lehető legrosszabb választás, különös gondot fordítottak arra, hogy egyetlen műszaki paramétert se adjanak meg. Se a világításról, se a szűrésről, se a fűtésről, semmiről.


A kérdésben szereplő akvárium valóban nem alkalmas 2-3 halfaj tartására, én is egyetlen bettát tudok javasolni, vagy egy csapat amanda lazacot, esetleg endler guppikat.


Nézzetek szét az aquadepo.hu honlapján, illetve a boltba is érdemes bemenni, nem fogtok csalódni, ott aztán bele lehet szeretni a hobbiba.

Illetve az akvariumplus.hu is nagyon jó, ott is nézhettek akváriumot, de élőlényeket ők nem árulnak.

2011. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 gfero ***** válasza:
egy 37 literesbe tarthatsz 1 hím betta +7 parázslazac
2011. máj. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!