Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mondanátok ezekről véleményt?

Mondanátok ezekről véleményt?

Figyelt kérdés

Pacific P-F 301 vízszűrő

Pacific P-H 50W vízmelegítő

az akvárium 38 literes és 16500 ft ezekkel együtt

megéri megvenni?


2011. máj. 4. 19:43
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

ja és egy hím bettát tartanék benne

(piros halfmoon) már kinéztem xd :)

2011. máj. 4. 19:46
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem megérné, de én felszereltséggel láttam ugyanennyiért 54 litereset, de az használt volt! Úgyhogy szerintem igenis megéri. Mert nálunk egy ekkora akvárium ezekkel a felszerelésekkel 20000-től kezdődnek.
2011. máj. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és ezek a hozzátartózók jók? (fűtő, szűrő)
2011. máj. 4. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:

Igazából nálunk a boltban 21 ezer forintért már 70 literes műanyag tetős szettet lehet venni, ha meg internetről rendelek akkor akvariumplus.hu, ott te magad válogathatod össze a szettet, házhoz szállítással együtt kb. 17 e. Ft körül van.

(Tudom, hogy nem a reklám helye, de meg vagyok elégedve azzal a webshoppal.)

2011. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]

hailea 200-as és raster 50 w-os

ez jó lenne?

2011. máj. 4. 20:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát, eléggé fapados, bár a világítást nem írtad, gondolom egy kompakt izzóval van megoldva.

Én nem venném meg, sokkal jobbat lehet összerakni egy kis ráfordítással. A szűrőnek hihetetlenül kicsi tartálya, nem igazán tudja ellátni a feladatát, állandóan tisztítani kell.

Ha valóban csak egy bettát szeretnél, én azt javaslom, hogy vegyél egy kicsit kisebb akváriumot, mondjuk 30 litereset, de akkor már jobb felszereléssel.

2011. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem rossz a 45 literes szett, amit linkeltél, de akkor már minimum az eheim 2006-al. Viszont ezzel megint az a baj, hogy túl nagy a bettának (illetve neki jó, egy 500 literesben is elvan, csak neked lesz túl üres), más halaknak pedig kicsi. Illetve a világítást tuningolni kell, van az akvariumplus-ban vízalatti világítás, legalább 2-őt venni kellene belőle a tetejére (a megfelelő hosszúságúból).


De ez így már fényévekkel jobb, és szerintem ugyan úgy 17 ezer körül jársz.

2011. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
15 w-os a világítás
2011. máj. 4. 20:55
 9/11 A kérdező kommentje:

akkor a hím betta mellé rakok még 8 neonhalat

de ez így jó lesz? (45l-es szett)

2011. máj. 4. 20:57
 10/11 gfero ***** válasza:
nem neonhalat nem lehet 50 liter alatt de ha teszel mellé még más halat is akkor 60 liter fölött kell .és vörösneonal vagy feketével lehet tartani.az első 38 literes jó bettásnak és a szűrő is megfelelő mert egy 300 liter óránként elég.a fűtő is jó.nem a legjobb akvárium de megvehető ha csak ekkora kell.a 15 w is elég de olyan növényt kell venni aminek nem nagy a fényigénye.
2011. máj. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!