Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szeretnék egy 50 liter körüli...

Szeretnék egy 50 liter körüli akváriumot csinálni. Ezek a fajták együtt lehetnek?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan akit szeretnék, amiben egy hím sziámi harcoshal van. Korábban 18 literesben volt 1 hím bettám (egyedül) de sajnáltam, hogy olyan kicsi a mozgástere, és nincs társasága. Ha viszont veszek egy 50 litereset, akkor talán mást is tennék mellé.

Az érdekelne, hogy ha raknék be 8-10 neonhalat, azokkal hogy férne meg?


2011. máj. 12. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem évekig (persze, öregedés után cserélve) volt 50 literesben Sziámi, 15 neon 3 páncélosharcsa egy pár Ramirezi,egy pár Lamprologus meleagris meg endler guppik (mikor mennyi) tökéletesen megvoltak, egy éve költöztek 300 literbe.....
2011. máj. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vörös neonokkal általában jól megvan, egyezik is a hőmérsékleti igényük. Viszont az 50 liter nagyon az alsó határ nekik, igazából nem ekkoraába való halak. Ha még vásárlás előtt vagy, mindenképpen 70-80 litereset vegyél, árban nem nagy a különbség, viszont rengeteget jelent.
2011. máj. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Murrnak igaza van, vörös neonnal a legideálisabb tartani.Viszont szerintem egy 54 literes megfelelő nekik,(6-8 darabnak), pláne ha mást nem tartasz mellettük.De viszont ismét murrnak van igaza,hogy nagyobbat vegyél ha teheted.Ez személyes tapasztalat,nekem is már az 54 nliteres is nagynak tűnt kezdőként.De rájöttem hogy nagyon szűkösek a lehetőségek.(pl halmennyiség,berendezés,világítás főleg ha szettet veszel)
2011. máj. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a zöld neon ideálisabb, a hőmérséklet ugyanaz, de jó feleakkorák mint a vörösek.....
2011. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!