Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez tallérlazac? Vagy milyen...

Ez tallérlazac? Vagy milyen hal ez? Mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Na szóval az történt, hogy rendeltem 10db parázslazacot és nem én mentem el értük hanem a barátom, aki nem tudja megkülönböztetni a halakat, és erre kaptam én ezeket a halakat 10db ha jól tudtam beazonosítani tallérlazacot, azzal hogy ez parázslazac. Most vagy én vagyok nagyon h..lye, vagy az eladó. de van egy olyan sejtésem hogy az eladó.

Az a problémám azzal hogy ha jó a sejtésem hogy a tallérlazac 8 cmre nő meg, én meg a 2,5cm parázslazacra számoltam, és így félek hogy kicsit megzsúfoltam az akváriumot.

126l

1betta,1anci,6páncélosharcsa,10kolibrihal,meg ez a 10db valamilyen hal?

Most mit tegyek?

Nincs így túl zsúfolva ha ezek maradnak?Vagy szóljak vissza a boltba hogy ezek nem azok, csak már tegnap nem akartam visszatelefonálni, meg be is zárt volna a bolt mire vissza tudtam volna őket adni.Nem néznek idiótának hogy miért ma szólok csak?

itt van róluk pár kép, nem a legjobb de azért látható:

[link]

[link]

[link]


2011. máj. 13. 07:31
 1/8 A kérdező kommentje:

ja még 1 red cherry van benne, véletlenül került bele.

26fokos a hőmérséklet. Növények vannak az akváriumba csak élő.760H/L szűrő.

2011. máj. 13. 07:45
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát ez enyhén szólva sem parázslazac. :D Viszont szerintem tallér lazac sem, sokkal jobban hasonlít erre a vörös szeme miatt: [link]


Túlzsúfoltsághoz nem értem sajnos annyira, hogy biztos infót nyújtsak. :(

2011. máj. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
váááááá......ez pont ugyan ilyen:(Én nem ilyen halat akartam:(
2011. máj. 13. 07:54
 4/8 A kérdező kommentje:

na mindegy, azért aranyosak:)

De akkor így nincsenek túltelepítve?

2011. máj. 13. 07:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100 literre lehet 8-10 ilyen halat tenni, nem lesz túlzsúfolva. De ha mindenképp parázslazacot szeretnél, akkor vidd vissza őket, vagy add el akvarista.hu-n, és inkább ott vegyél valakitől. Merre laksz? Ha pesten vagy környékén, akkor az Aquadepo-ba menjél, ott biztosan értenek hozzá. :)
2011. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Éljenek a hozzáértő eladók :D

Szerencsédre pont passzolnak az akváriumodba, el is férnek.

Ha tetszenek, akkor hagyd meg őket. Viszont a boltban mindenféleképpen szólj, hogy keressenek olyan szakmát, amihez értenek is... Mert bár neked szerencséd volt, mást nagyon megszivathatnak. Engem spec. nagyon idegesít az ilyesmi.

2011. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

most már tetszenek úgyhogy vissza már nem viszem őket:)Csak hát mégse az amire én számoltam,de nem baj. Szerencsére tényleg beleillik az akváriumba,még jó hogy nem valami olyan halat adtak aminek nem lenne jó az én aksim körülményei. Úgyhogy ebből a szempontból jól jártam:)

Milyen árba mozog ez a hal amúgy?Már csak úgy kíváncsiságból?:)

2011. máj. 13. 14:32
 8/8 anonim ***** válasza:
kb. egy árban mozognak. Olyan 2-300 Ft szerintem.
2011. máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!