Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 24 oraban, hany orat kell...

Egy 24 oraban, hany orat kell vilagitani az akvariumot?

Figyelt kérdés
egy nap hany orat hagyjatok bekapcsolva a vilagitast? Mikor? Nappal? Vagy ejjel? Ez is szamit?
2009. márc. 11. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hello.

Általában 10-12 órát kellene világítania az akvárium fénycsövének.De ha barna alga van , akkor több ideig kell, ha zöld alga , akkor kevesebb ideig kell bekapcsolva hagyni a világítást.Én reggel 7-kor felkapcsolom amikor elindulok itthonról, és majd délután/estefelé lekapcsolom.De lehet venni időkapcsolót, amin be tudod állítani, hogy mennyi ideig menjen az égő.

Éjszaka ne hagyd, hogy menjen a világítás, mert a halaknak is kell pihenniük.A természetben sem 24 órában van világos.

Remélem segíthettem.

Üdv

2009. márc. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Üdv

Igaza van az előttem szólónak.Ha trópusi halak(és)növények vannak az akváriumban akkor olyan 12 óra kell neki 1 nap. Itt 1 link amelyen tanulmányozhatod a h minek mennyi fény kell. [link] kpl.

2009. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!