Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Méert lehet ez? (többi lent)

Bán Máté kérdése:

Méert lehet ez? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ma reggel mikor felekeltem az egyik lány molly a víz alján volt látttam h nincs vmi jó állapotban átrakatam egy 8l es akviba és hasas is szegény küszködök de néha za oldalán uszik.
2011. máj. 15. 06:50
 1/9 A kérdező kommentje:
most az oldalán van gyorrssan választ meer gond van
2011. máj. 15. 06:51
 2/9 gfero ***** válasza:

ha a bél környékén kisötétedett és maga a hal is,nincs étvágya akkor gyomor és bélgyulladás.ne adj neki enni min 1 hétig.

ha a pikkelyei is elállnak akkor viszont hasvízkor ezt meg SERA Bactopur Direktel kell kezelni .oxigéndús akváriumba legyen és min.27-28 fok.hány literes az akvárium és milyen halak vannak,mivel eteted őket?

2011. máj. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
a hasa fekete és nem eszik ma rajta kivül 2 gömb molly 3 zebradánio egy rubintgurámi 50l es akvi ja és 1 almacsiga
2011. máj. 15. 07:15
 4/9 A kérdező kommentje:
és egy 8l es be külön raktam
2011. máj. 15. 07:16
 5/9 gfero ***** válasza:
ha nem állnak el a pikkelyei akkor bélgyulladás .ne etesd őket .mivel eteted őket?.mert ez rossz minőségű táp miatt szokott általában kialakulni.
2011. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nem 50 literbe való összeállítás, molly-nak egyébként is 150 liter a minimum. Rossz tartási körülmények és rossz vízminőség miatt alakult ki ez, meg a rossz etetés miatt valószínűleg.
2011. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gfero ***** válasza:
a gömb mollyt lehet 50 literbe tartani a black mollynak kell a 150 liter.az megint más kérdés hogy legalább 5db kellene,a dánioból is min.6 db,meg a gurámit is párban lehetne tartani de erre már nem is térek ki
2011. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, gfero és emiatt már nem 50 literbe valók, mert túl lenne telepítve. De hát már inkább én se mondok semmit...
2011. máj. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Doruss ***** válasza:

Szerintem bélgyulladás. Egy hétig ne etesd.

Egyébként mivel etetsz, milyen időközönként? hetente tartasz koplalónapot?

2011. máj. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!