Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Most mit tegyek?! (többi lent! )

Most mit tegyek?! (többi lent! )

Figyelt kérdés

Ez egy hosszú történet...

Voltak teknőseink de előjött az alga az akváriumukban, ezért apám hozott ancikat. Nos a teknősök elkezdték őket gyilkolászni, ezért külön tettem őket egy 30 literes akváriumba, felszerelés nélkül. Ekkor kezdtem érdeklődni az akvarisztika iránt, így kaptam egy teljesen felszerelt 20 literes akváriumot. Halállomány: 1 anci (amelyik túlélte a teknősöket) 4 guppi és 1 almacsiga. Akkor még nem tudtam, hogy ez így nagyon sok, ahogy sok más (hülye) kezdő, az eladóra hagyatkoztunk. Beleestem a túletetés nevű bajba...Jött a halpenész, elvitte a 3 nőstény guppit. Túlestünk ezen is, de aztán jött a baj: elköltözünk külföldre...Mi legyen a halakkal? Az akváriumot ki tudom vinni, de a halakat és a csigát nem...Végül egy barátnőmhöz kerültek, ugyanis sehol sem egyeztek bele, hogy befogadják őket, igen ám de a barátnőmnek csak egy 15 liter körüli akváriuma van egy légpumpával...Úgyhogy most itt állok külföldön tétlenül, nem tudom mit csináljak! Kérlek segítsetek! Nem akarok állatkínzó lenni!!!


2011. máj. 18. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Akvarista.hu - meghirdeted ingyen vagy cseréled valamire amit ki tudsz vinni.
2011. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hogy mondjam meg barátnőmnek?
2011. máj. 18. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki ezt:

[link]

[link]

Mondd el, hogy szenvednek a halak, ezért el kell ajándékozni őket, így heteken belül elpusztulnak és már most is szenvednek.

Aztán hirdesd meg akvaristán, ahogy mondták, intézd te a dolgokat.

2011. máj. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gfero ***** válasza:
100%
én valamit nem értek lehet hogy már kezdek öregedni.eddig az ancit 20 literesbe tartottad és nem gondolkoztál azon hogy min 100 liter kell neki és most ki vagy akadva hogy a barátnőd 15 literbe akarja tartani?jól értetem?
2011. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mostmár utánanéztem és belátom, hogy hülye voltam, az ancinak nagyobb akvárium kellett volna :( rendben megpróbálom vele megértetni, hogy ez így nem jó a halaknak. Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 19. 17:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!