Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akváriumomba csigaházakat...

Az akváriumomba csigaházakat találtam. Mi az a csiga?

Figyelt kérdés
Nem rég takarítottam ki az akváriumomat. Amikor a kavicsokat szedtem ki pici csigaházakat láttam. Abban vannak csigák vagy valamilyen élőlény? Hogyan fejlődnek ki ezek az akváriumba?
2009. márc. 13. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
abba csigák vannak és vigyázz mert nagyon elszaporodnak és szerintem undorító ha azt szeretnéd hogy nelegyen alaposan takaritsd ki és a kavicsokat is
2009. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem almacsiga lehet...

Amúgy meg vannak csiga evő halak és csiga ölő szerek...

2009. márc. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha pár hete esetleg új növényt vettél akkor azok valószínüleg barna csigák lesznek. Ezek nem alakulnak csak úgy ki maguktól. Új növénnyel lehet a leghamarabb behurcolni a petéket. Nagyon gyorsan szaporodik és betegséget terjeszt, valamint lerágcsálják az összes növényt! Amikor csigát találsz szedd ki rögtön! Vagy ha van pénzed lehet venni csigacsapdát vagy csiga ölő szert! Ilyen pl. ami jó is az esha gastropex is!
2009. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!