Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagyon rosszul néz ki, mit...

Nagyon rosszul néz ki, mit csináljak? Hahó, kérlek!

Figyelt kérdés

66 literes akváriumban, több hal mellett van egy betta hímem. Eddig igazán jól volt, viszont este mindig ő "feküdt le" előbb a többieknél, mert ugye elfáradt azzal a 2 pici uszonyával kellett húznia a többi, nagy uszonyát meg a testét. Tegnap és me észrevettem, hogy már csak levegőt venni jön föl aztán újra visszamegy a fekete csónakba, elbújik, elő se jön. És elég rosszul fest. A kis uszonyai meg vannak tépve, a nagyobbak is egy kicsit meg a szája is olyan csúnya, nem tudom mi lehet vele, szét van jőve. (A halaim nem bántják egymást)És a teste mintha egy kicsit foltokban fakulna, de az uszonyai nem. Hogy segítsek rajta? Mi baja lehet? Előbb megkocogtattam a csónakot, előjött, megetettem, eszik, de gyorsan megy is vissza a csónakba.

Nem fiatal, de nem is öreg.

Neonokkal, egy endler guppi párral és kis gupikkal van együtt.

Részleges vízcsere hetente, kéthetente van, bár most volt egy kis baj a szűrővel, de már jó.

Fagyasztott szúnyoglárvát kap 3 naponta, máskor Tetra táp vagy Sera Bettagran.

A víz 25°C, eddig nem volt baja vele, aktív volt meg minden, január óta van meg.

Le van fedve üveggel, de leszedem, ha etetek, vízcserét csinálok meg nemrég nem tettem rá teljesen, a szűrőnél volt egy kis hely.


2011. máj. 19. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A víz lehetne 27 fokos is...
2011. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neonoknak nem lenne túl sok?
2011. máj. 20. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:
de.. náluk 26 a max
2011. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!