Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Normális az ilyen ember, aki...

Normális az ilyen ember, aki ilyenbe tartja szerencsétlent?

2011. máj. 21. 14:23
1 2
 1/15 Minikitty ***** válasza:
Biztosan nem!!! Azt a halat csak azért tartja, hogy neki örömet szerezzen, hogy a halnak mi jó és mi nem azzal nem törődik!!!
2011. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Áhh. Ülök a gép előtt és majd' felrobbanok. Szétvet az ideg, ha ilyen nyomorultakat látok. Én is tervező vagyok, kreatívkodni kell, oké, de miért élőlényekkel és miért úgy, hogy nem ért hozzá?

Szívesen beszélgetnék 1-2 ilyennel személyesen.

2011. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 hot_kiss válasza:
És kaját hogyadneki?
2011. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja, kaja nem kell, úgyis hamarabb megpusztul szerencsétlen a körülmények miatt, minthogy éhezni kezdene.
2011. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Azt írja kommentbe, hogy van valamilyen kis ablakocska a hátulján (ott kajáltat, meg gondolom azon keresztül tisztítja).
2011. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Platypus ***** válasza:
Aki ezeket feltalálja, engedélyezi és forgalmazza, na az megérdemelné hogy vele is ezt csinálják. Az etetése még nem olyan bonyolult, ez egy alul nyitott akvárium, a vízcsere sem igazán problémás. De az oxigénellátása teljesen hiányzik, tehát rövid távú haltartásra sem alkalmas, pár óra alatt megfullad benne a hal. És az oxigénpótlás meg sem lehet oldani, mert különben kifolyna a víz alul.
2011. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
nem tudom hogy van e benne levegóztető. mert ha van akkor még okés is szerintem. amúgy elég nagy ostobaság hogy szenved a gömb akváriumban is pl. nekem volt normál akváriumom is levegőztetővel mindennel és hamarabb meghaltak a halak benne mint a mostaniak a gömbakváriumunkba. nagyon szép nagyot nőtte már és 2 éve megvannak és semmi bajuk.
2011. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Platypus ***** válasza:
61%

Nem lehet benne levegőztető, mert ha lenne, akkor egyre csak szaporodna a felső részében a levegő, és a légnyomás nem tartaná fent a vizet. Tehát vagy nincs levegőztetés, vagy kifolyik a víz.


Előző, azért mert egyszer sikeresen kiölted a halaid, az csak azt igazolja, hogy nagyon rosszul állsz hozzá a haltartáshoz, és súlyos hibákat követtél el. A gömbakváriummal törvényt sértesz, szóval inkább ne reklámozd ezt a jó szokásod. Egy gömbakváriumban egyszerűen lehetetlen ellátni a halak alapvető szükségleteit, gondolok itt pl. a szűrésre, szóval nem véletlenül van betiltva.

2011. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
miért kellene szűrni ha 2 naponta van takarítva?
2011. máj. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 millikécske válasza:
hát szerintem feltünősködni akar,hogy neki ilyen is van, vagy akár az is meglehet,hogy elment neki egy kereke.
2011. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!