Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szsülettek kis halaim, benne...

Szsülettek kis halaim, benne hagyhatom a "nagy halak" közt? Nem eszik meg öket?

Figyelt kérdés
pár napja figyelem nem zaklassák a kicsiket...
2011. máj. 23. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
De párat megesznek főleg ha guppik. Igyekezz több kaját adni nekik.
2011. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Sztem attól függ hogy mennyire "nagy halak" mert nekem a VITORLÁSAIM ették meg -még a kifejlett zebradániómat (jó mondjuk nem nagy) a kicsiket!!
2011. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Sztem attól függ hogy mennyire "nagy halak" mert nekem a VITORLÁSAIM ették meg -még a kifejlett zebradániómat (jó mondjuk nem nagy)- a kicsiket!!
2011. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát nekem sorra születtek guppik, de amire megnőttek volna, egyet se láttam meg belőlük, halvacsora lett sajnos belőlük.
2011. máj. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 gfero ***** válasza:
egy vegyes akváriumba elég kicsi az esélye hogy az ivadékok megmaradjanak esetleg ha sok búvóhely + növényzet van akkor egy pár db de elég kicsi az esélye .
2011. máj. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem bánják őket, akkor megmaradnak. Nálam rendszeresen nőttek fel közösben.
2011. máj. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem jut eszembe a neve,de nem guppi,és elevenszülö,fekete szinü hal,de van bele sárga is.
2011. máj. 23. 21:28
 8/9 A kérdező kommentje:
sok növény van,és dekorácio is ahova elbujhatnak.
2011. máj. 23. 21:28
 9/9 A kérdező kommentje:
ja és azt elfelejtettem,h nem olyan nagy halak,csak a kicsik szüleire gondoltam:)
2011. máj. 23. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!